W piątek- 24.05.2019 r. odbył się piknik: „Święto Mamy, Taty i Dziecka”. W występach brały udział dzieci z przedszkola przy Szkole Podstawowej w Sadkowie oraz uczniowie klas „0”.

Radosna atmosfera panowała już od samego rana. Wszystkie kobiety z naszego Przedszkola, zarówno te duże, jak i te małe otrzymały serdeczne życzenia i upominki. I pomimo, iż pogoda za oknem nie była przyjemna, to w przedszkolnych salach panował ciepły, pogodny i wesoły nastrój.

Walentynki, czyli dzień dobrych uczuć...

Współpraca to podstawa... Dziewczynki i chłopcy z grupy Jabłuszek wspólnie wykonywali pracę z okazji Dnia Kobiet – Chinka :)

W piątek, 25.01.2019 r. odbył się bal karnawałowy w gr. I „Jabłuszka”. Były tańce i zabawy przy muzyce oraz słodki poczęstunek. Następnie dzieci dołączyły do wspólnej zabawy z pozostałymi grupami na holu przedszkola.