Od 04 listopada zmiana zasad wydawania podwieczorków- nie będą wydawane na wynos. Prosimy wszystkich rodziców przedszkola o zapoznanie się z poniższą informacją dotyczącą podwieczorków w naszym przedszkolu.

Szanowni Rodzice,
w naszym przedszkolu obywają się konsultacje dla rodziców z nauczycielami, na które serdecznie zapraszamy. Prosimy o zapoznanie się z poniższym harmonogramem.

Informujemy, że listy dzieci z podziałem na grupy przedszkolne będą wywieszone w budynku przedszkola w dniu 29.08.2019 r. o godzinie 9:00.

Szanowni Rodzice,

Podwieczorki wydawane są na wynos dzieciom, które odbierane są z przedszkola do godziny 15:15. Od godziny 15:20 do 15:40 dzieci spożywają podwieczorek na stołówce.

Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci przedszkolnych na zebranie informacyjne z dyrektorem i wychowawcami grup, które odbędzie się w czwartek 5.09.2019 r. o godzinie 17.00.
Będą Państwo mogli zobaczyć sale oraz poczuć atmosferę nauki i zabawy panującą w naszym Przedszkolu.

Serdecznie zapraszamy!