Od maja  2019 roku jesteśmy szkolnymi opiekunami  psa Piksela w Schronisku w Korabiewicach. Oto on!

Dzieci z klasy 0 a odwiedziły młodszych kolegów z naszego przedszkola i przygotowały dla nich przedstawienie pt. "Królewna Żabka". Było bardzo wesoło!

Rekolekcje Wielkopostne dla naszych uczniów.

21 marca - Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa tzw. DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI, który ma na celu promowanie praw tych osób do pełnego uczestniczenia w życiu społecznym. Uczniowie klasy VI włączają się w akcję organizowaną już od 2005 roku, z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa.

Film naszych uczniów "Skazani przez wolność" zajął I miejsce! Serdeczne gratulacje dla Mileny Szafrańskiej, Martyny Czyczerskiej i Macieja Żygadło oraz pana Dominika Grąza po kierunkiem, którego powstał utwór. Ponadto Maciej Żygadło zdobył I miejsce jako najlepszy aktor.