Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż siedmiu naszych uczniów zakwalifikowało się do kolejnego etapu Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązak".

Gratulujemy Radkowi Pałysowi z języka polskiego i matematyki,
Wiktorii Bijak z biologii,
Izabeli Froni z języka polskiego,
Wiktorowi Góździowi z języka niemieckiego,
Natalce Jankowskiej z języka angielskiego,
Hani Radoń z języka angielskiego
oraz Amelce Woszczynie z języka polskiego.

Wyróżnienie w szkolnym etapie konkursu pt. Popisz się na napisanie bajki otrzymują: Anastazja Ilnicka, Milena Nowakowska, Julia Łacina, Amelia Pietrzak, Zuzia Świtalska oraz Ewa Wyligała. GRATULUJEMY!

Zwycięzcy Międzyklasowego Konkursu Fotograficznego pt. "Książka bohaterka sesji".

Tegoroczna edycja konkursu "zDolny Ślązak"  w ukrytej kamerze.

21 maja  w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny zorganizowany przez panią Urszulę Gaber.  Celem tego przedsięwzięcia  było doskonalenie i sprawdzenie umiejętności zastosowania najważniejszych zasad poprawnej pisowni w praktyce. Konkurs przebiegał  w dwóch kategoriach: klasy IV - VI  oraz VII – VIII.