Szkolne Koło WOLONTARIATU podjęło decyzję o naszej wspólnej akcji – ADOPCJI WIRTUALNEJ  PSA. Po zebraniu deklaracji i pierwszych złotówek, wybraliśmy HANSA, który naprawdę potrzebuje wsparcia ludzi.

 

 

Naszą szkolną adopcję można sprawdzić na stronie Schroniska  w KORABIEWICACH, 96-330 Puszcza Mariańska, Korabiewice 11

W terminie tygodnia będziemy wpisani jako WIRTUALNI OPIEKUNOWIE HANSA. Pracownicy schroniska będą nam przysyłać aktualne zdjęcia naszego podopiecznego oraz informacje o jego zachowaniu i czynionych, przez niego, postępach. Zobowiązaliśmy się, że będziemy przekazywać jako społeczność Szkoły Podstawowej w Sadkowie –50 zł miesięcznie na lekarstwa i utrzymanie.

"Cześć, jestem Hans.
Mam prawie 12 lat. Bardzo słabo widzę. Trafiłem do Schroniska w Korabiewicach jako pies bojący się ludzi. Bałem się wszystkiego, najchętniej siedziałem w kącie.Jak ktoś chciał do mnie podejść, zaraz zaczynałem warczeć, chciałem gryźć.Teraz wiem, że ludzie są bardzo ok., że nie chcą mi zrobić nic złego, że chcą mi pomóc. Dają mi miskę wypełnioną jedzonkiem, wyprowadzają codziennie na spacer.Choć nie ukrywam, że marzę o spokojnym domu, bo moi koledzy obok bardzo głośno ujadają, no i oczywiście śnię o przytulaskach. Jestem śpiochem, wielkim śpiochem, nie potrzebuję długich spacerów i lubię smaczne jedzonko.

 Dziękuję Wam, że chcieliście się mną zaopiekować."