Marzycielska Poczta. Listy i kartki gotowe do wysłania.

 

 

Motywujące słowa w gabinecie polonistycznym.

 

 

Drodzy Rodzice Uczniów Klas Ósmych,
informacja o rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok 2019/2020 znajduje się na stronie Rekrutacja 2019/2020. Prosimy rodziców i uczniów o zapoznanie się z tymi informacjami oraz z Zarządzeniem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego.

 

Pierwsze zwiastuny wiosny, projektowanie domów, malowanie węglem i ekspresja twórcza w klasie 0 b.

 

 

Jabłuszka, Wisienki, Jagódki i Malinki podczas zajęć w przedszkolu.

 

 

21 marca - Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa tzw. DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI, który ma na celu promowanie praw tych osób do pełnego uczestniczenia w życiu społecznym. Uczniowie klasy VI włączają się w akcję organizowaną już od 2005 roku, z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa.

 

Koło Teatralne Felix miało zaszczyt zaprezentować się podczas XXVIII Przeglądu  Twórczości Scenicznej Młodych PRZEKRĘT 2019 w XVII LO im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu. Dla młodych aktorów te dwa dni były niezapomnianym przeżyciem i wielką przygodą, a już na pewno istotnym artystycznym doświadczeniem.

Interpretacje muzyczne Pieśni IX Jana  Kochanowskiego w wykonaniu uczennic  klasy VIII  "a".

 

 

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pokazach chemicznych. Zabawa oraz samodzielne wykonywanie eksperymentów, czyli to co uczniowie lubią najbardziej.

 

 

Drodzy Rodzice,

udało nam się! Ruszyła Akademia Rodziców w SP Sadków. Specjalnie dla Was rozpoczynamy w naszej szkole cykl szkoleń i warsztatów poświęconych pogłębieniu wiedzy pedagogicznej, przybliżenia problemów naszych uczniów oraz niesienia im pomocy. Musimy działać razem dla dobra naszych uczniów, a waszych dzieci. Pierwsze spotkanie "Mediacje w szkole? Dlaczego nie?" już 20 marca o godzinie 17.00. Po spotkaniu zapraszamy na zebrania z wychowawcami.

Miło nam poinformować, że Ewa Wyligała, Izabela Fronia oraz Radosław Pałys zakwalifikowali się do finału Mistrzostw Sudoku Dolnego Śląska. Będą oni nas reprezentować 30 marca w rudzie finałowej. Gratulujemy i oczywiście życzymy sukcesów.

 

Nasi uczniowie z klas II a, II b i III stali się studentami i uczestniczyli w wykładzie Polskiej Akademii Dzieci. Z rąk samego rektora Dolnośląskiej Szkoły Wyższej odebrali swoje indeksy i  wzięli udział w pierwszym wykładzie pt. "Różnorodność kulturowa". Przed młodymi studentami jeszcze trzy spotkania.