Prosimy o zapoznanie się z listą podręczników i wyprawek na nowy rok szkolny 2019/2020.

 

 

 

18 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Pożegnaliśmy naszych absolwentów, a następnie odbyło się wręczenie statuetek najlepszym i najzdolniejszym uczniom naszej szkoły. 

 

 

18 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste pożegnanie klas ósmych. Dziękujemy wszystkim za przygotowanie występu, a w szczególności paniom Kindze Kalinowskiej, Małgorzacie Błażejewskiej - Koguciuk, naszej Dyrekcji i Rodzicom klas ósmych. Dziękujemy również Pani Wiceburmistrz Katarzynie Łapińskiej - Szymańskiej za przybycie i ciepłe słowa. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów uroczystości.

 

 

Szkolny talent taneczny- Milla Kędzierska. Zapraszamy do obejrzenia nowego projektu z jej udziałem.

 

 

 

Klasy czwarte odwiedziły formę Amazon. Wycieczka dobyła się w ramach doradztwa zawodowego.

 

 

 

Przed wakacjami odwiedził naszą szkołę i przedszkole Policjant z Komisariatu Policji w Kątach Wrocławskich. Asp. Marcin Trzaska przeprowadził pogadankę z uczniami i przedszkolakami dotyczącą bezpiecznych wakacji, dodatkowo uwrażliwili uczniów i dzieci na bezpieczne zachowanie się w kontaktach z nieznajomymi dorosłymi osobami oraz przypomniał wiedzę na temat unikania zagrożeń.

Przedstawiamy fotorelację z dotychczasowych wycieczek realizowanych z funduszy unijnych.

 

 

Dzieci z klasy 0 a odwiedziły młodszych kolegów z naszego przedszkola i przygotowały dla nich przedstawienie pt. "Królewna Żabka". Było bardzo wesoło!

 

 

21 maja  w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny zorganizowany przez panią Urszulę Gaber.  Celem tego przedsięwzięcia  było doskonalenie i sprawdzenie umiejętności zastosowania najważniejszych zasad poprawnej pisowni w praktyce. Konkurs przebiegał  w dwóch kategoriach: klasy IV - VI  oraz VII – VIII. 

Informujemy, że zakończenie roku szkolnego I-VIII odbędzie się 19 czerwca 2019 r. o 7:45 w sali gimnastycznej.

Zakończenie dla zerówek odbędzie się w salach:

- 8:00 klasa 0 b

- 9:00 klasa 0 a

Serdecznie zapraszamy!

Oferta zajęć dla dzieci i dorosłych w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

 

 

 

Msza święta na zakończenie roku szkolnego i pożegnanie księdza Zbigniewa Zapaśnika, który odchodzi na emeryturę, odbędzie się w piątek 14 czerwca 2019 r. o godzinie. 9.00.