Bookcrossing, czyli uwolnij książkę. Weź, przeczytaj, podaj dalej!

 

 

 

19 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki czy  święto kreatywności, odwagi i zabawy. My tego dnia zachęcaliśmy uczniów do  poszukiwania i odkrywania swoich talentów i zainteresowań, postawienia pierwszej “kropki” i rozpoczęcia nowego wyzwania. 

 

 

W pierwszym tygodniu września obchodziliśmy w przedszkolu Międzynarodowy Dzień Dobroczynności. Z tej okazji dzieci przynosiły wypisane dobre uczynki jakie zrobiły tego dnia. Dzięki temu zostały stworzone drzewa dobrych uczynków.

 

 

Informujemy, że zebranie rodziców odbędzie się 13.09.2019 r. (piątek) o godzinie 17:00

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Poniżej znajdą Państwo komunikat Dyrektora Centralnej Komisji Edukacyjnej w sprawie harmonogramu przeprowadzania Egzaminu Ósmoklasisty w roku szkolnym 2019/2020.

 

 

 

Klasa VII z wychowawcą zaprasza do udziału w III OGÓLNOPOLSKIEJ ZBIÓRCE OKULARÓW DLA AFRYKI. Zbieramy używane okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne do 25 września. Pojemnik do zbiórki będzie znajdował się przy szkolnym sekretariacie oraz w sali matematycznej nr 114. Pomóżmy potrzebującym. Coś, co nam już nie jest potrzebne, może uratować komuś zdrowie.

 

Prosimy zapoznać się z nowymi kursami autobusów szkolnych w roku szkolnym 2019/2020. 

 

 

 

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego w dniu 02 września (poniedziałek) 2019 r. o godzinie 9:00.

Msza święta z okazji nowego roku szkolnego odbędzie się 03 września (wtorek) o godzinie 9:00.

Do zobaczenia!

Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci przedszkolnych na zebranie informacyjne z dyrektorem i wychowawcami grup, które odbędzie się w czwartek 5.09.2019 r. o godzinie 17.00.
Będą Państwo mogli zobaczyć sale oraz poczuć atmosferę nauki i zabawy panującą w naszym Przedszkolu.

Serdecznie zapraszamy!

 

Informujemy, że listy dzieci z podziałem na grupy przedszkolne będą wywieszone w budynku przedszkola w dniu 29.08.2019 r. o godzinie 9:00.

 

 

Każdy rodzic/opiekun prawny może, korzystając z Platformy www.ePrzedszkole.com.pl, przeglądać w systemie ATMS Kids kalendarz obecności swojego dziecka oraz uzyskać informację o należnościach za jego pobyt w przedszkolu.

 

 

Od maja  2019 roku jesteśmy szkolnymi opiekunami  psa Piksela w Schronisku w Korabiewicach. Oto on!