Przedstawiamy harmonogram zajęć projektu unijnego, które odbywają się na terenie naszej szkoły. 

 

 

 

List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty do rodziców.

 

 

 

W naszej szkole prowadzimy zbiórkę nakrętek. Pojemnik jest w naszej szatni szkolnej. Są one zawożone dla Fundacji "Potrafię pomóc" na rzecz dzieci z wadami rozwojowymi - dla Antosi Smolińskiej.

 

We wrześniu dzieci z grupy Gruszeczek realizowały ogólnopolski projekt edukacyjny "Bezpieczniki Taurona, włącz dla dobra dziecka". Przedszkolaki obejrzały film edukacyjny dotyczący bezpiecznego korzystania z prądu i urządzeń elektrycznych, poznały numer alarmowy na pogotowie energetyczne i wspólnie z nauczycielem stworzyły kodeks bezpiecznego korzystania z prądu.

23.09.2019 r. dzieci obchodziły Dzień Spadającego Liścia. Każda z grup wykonała pracę grupową liścia jednego z gatunków drzew. Prace zostały zaprezentowane na wystawie w przedszkolu. Wychowankowie z łatwością rozpoznają i nazywają określone nazwy drzew występujących w naszym kraju.

 

 

W zeszłym tygodniu w ramach zajęć Brzoskwinki samodzielnie wykonywały swoje mydełka.

 

 

 

Pamiętacie naszą zbiórkę szczoteczek dla dzieci z Afryki? Już dotarły wraz z innymi i służą... Warto pomagać!

 

 

 

20.09 Przedszkolaki obchodziły swój wyjątkowy dzień.

 

 

 

19.09 obchodziliśmy Dzień Emotikona. Był to dzień, w którym uczyliśmy się o emocjach i sposobach ich wyrażania. Powstały piękne prace, które dzieci wykonały zespołowo.

 

 

 

Ósmoklasiści zaczęli przygotowania do egzaminu…, pojawiła się pierwsza lektura, ale też niespodzianka - projekt: UCZTA SZLACHECKA WEDŁUG „PANA TADEUSZA”. Uczniowie mieli za zadanie przygotować się odpowiednio do uczty, dokładnie według II księgi naszej narodowej epopei.

Wakacyjne wspomnienia na talerzyku podane- lekcja wychowawcza w klasie V b.

 

 

 

 

Bierzemy udział w "III Ogólnopolskiej zbiórce okularów dla Afryki".

 WARTO POMAGAĆ!