Nasi wspaniali uczestnicy "Matematycznego Marszu na Orientację" w Brzegu. Reprezentowali naszą szkołę w każdym calu 🙂 Aż żal, że za rok już ich z nami nie będzie. 

 

 

Chętne dzieci mogły przynosić do przedszkola pracę plastyczną przedstawiającą ulubione warzywo. Z powstałych prac powstały prace zbiorowe- sałatki jarzynowe.

 

 

 

Wspólne budowanie miast i malowanie wałkiem u Gruszeczek i sensoplastyka u Malinek.

 

 

30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji wszyscy chłopcy otrzymali dyplomy i krawat "Super Chłopaka" i oczywiście mnóstwo życzeń.

 

 

Jak poinformował MEN od wtorku (1 października) działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 080 222 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

 

4 października w przedszkolu dzieci Świętowały Dzień Uśmiechu. Było radośnie, kolorowo i bardzo sympatycznie. 

 

 

 

Hasło Dnia: sześć razy osiem to czterdzieści osiem. Dobra zabawa, wspólna nauka, nietuzinkowe zadania, ciekawe stroje, konkurs, matbusy, balonowo i sportowo, a przede wszystkim integracja uczniów klas starszych i młodszych.

 

 

Przedstawiamy jadłospis dla szkoły i przedszkola od 07 do 11 października 2019 r.

 

 

 

30 września świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji wszyscy chłopcy zostali obdarowani drobnymi upominkami i mnóstwem życzeń! 

 

 

Szanowni Rodzice,

Podwieczorki wydawane są na wynos dzieciom, które odbierane są z przedszkola do godziny 15:15. Od godziny 15:20 do 15:40 dzieci spożywają podwieczorek na stołówce.

 

Uczniowie klasy ósmej co tydzień, po lekcjach, organizują zajęcia przedszkolakom. Wspólny śpiew, taniec, gimnastyka czy też rysowanie i malowanie to wspaniała zabawa dla tych młodszych i starszych. 

 

 

Projekt unijny "Nowa szkoła- nowe możliwości" jest organizowany w naszej szkole już kolejny rok. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przeprowadzonych wyjazdów.