10 października obchodziliśmy w Przedszkolu Dzień Drzewa. Dzieci poznały różne rodzaje drzew, szukały różnic w wyglądzie, dowiedziały się również o pozytywnym wpływie drzew na nasze życie. Z tej okazji zaprezentowana została wystawa Drzew 3D.

 

 

Tegoroczna edycja konkursu "zDolny Ślązak"  w ukrytej kamerze.

 

 

 

Multimedialny dywan i .... super zabawa na przerwie.

 

 

 

Program artystyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

 

 

 

Jest praca są efekty. Projekt lekturowy w klasie V b.

 

 

 

Klasa VIII podczas wykonywania lapbooków dotyczących lektury "Latarnik" H. Sienkiewicza. 

 

 

 

Po raz kolejny w naszej szkole odbyła się akcja promująca zdrowe odżywianie "Sałatkowa Salsa", czyli festiwal smacznych i zdrowych pomysłów żywieniowych.

 

 

Szanowni Rodzice,
w naszym przedszkolu obywają się konsultacje dla rodziców z nauczycielami, na które serdecznie zapraszamy. Prosimy o zapoznanie się z poniższym harmonogramem.

 

 

Zapraszamy naszych uczniów do wzięcia udziału w konkursie proponowanym przez WROCŁAWSKI DOM LITERATURY na stworzenie opowiadania przez dzieci lub młodzież.

 

 

Informujemy, że z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 14 października (poniedziałek) zajęcia dla klas I-IV trwać będą zgodnie z planem lekcji do 12:00, a dla klas V-VIII do 13:00.
Zajęcia świetlicowe odbywać się będą według harmonogramu.

 

07 października klasa VII uczestniczyła w wycieczce do Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu w ramach projektu Stowarzyszenia Aglomeracji Wrocławskiej pt. "Życie w drzewie".

 

 

Lista lektur obowiązujących w roku szkolnym 2019/2020: