30 października odbyły się Warsztaty muzyczne Cztery Pory Roku - W krainie piosenki, w których brało udział całe przedszkole i zerówki . Dzieci poznały instrument muzyczny- gitarę, jej budowę oraz pochodzenie. Miały możliwość zatańczyć flamenco, poznać jego rytm oraz poznać rodzaje melodii, jakie można zagrać na gitarze.

 

28 października przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach "Zwierzaki Cudaki", którego pierwszym gościem była urocza kotka Luna. Dzieci zapoznały się z najważniejszymi cechami charakterystycznymi kota, przypomniały sobie różnice między kotami dzikimi, a domowymi i oczywiście miały okazję pogłaskać milusińską. 

 

 

07 listopada (czwartek) o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie z wychowawcami i konsultacje z nauczycielami. Następnie zapraszamy przedstawicieli Rady Rodziców na spotkanie z Dyrektorem szkoły.

 

 

 

Od 04 listopada zmiana zasad wydawania podwieczorków- nie będą wydawane na wynos. Prosimy wszystkich rodziców przedszkola o zapoznanie się z poniższą informacją dotyczącą podwieczorków w naszym przedszkolu.

 

 

 

Zwycięzcy Międzyklasowego Konkursu Fotograficznego pt. "Książka bohaterka sesji".

 

 

 

Klasa V wzięła udział w warsztatach z panią Justyną z Animatorii. Uczniowie wykonali żelowe świece.

 

 

 

W październiku odbył się po raz kolejny tydzień promujący zdrowy styl życia „Owocowa salsa”. W trakcie trwania Owocowej Salsy, młodsi uczniowie z klas I-III przygotowywali smaczne i zdrowe przekąski. Były pyszne kanapeczki, sałatki owocowe i warzywne, a na deser rodzynkowe kulki mocy! Starsi uczniowie wzięli udział w szkolnej edycji MasterChef Sadków!

Zbiory muzykoteki szkolnej do wykorzystania podczas zajęć.

 

 

 

Nasza biblioteka i kącik czytelnika. Zapraszamy do odwiedzin rodziców i uczniów. Każdy z Was znajdzie coś dla siebie!

 

 

 

Wyszywanki w bibliotece - trochę matematyki i szycia. 

 

 

Dialekty i gwary, czyli szafa językowa w klasie VIII.

 

 

 

15 października obchodziliśmy Światowy Dzień Mycia Rąk. Przedszkolaki odkrywały miejsca, w których jest najwięcej bakterii, robiły doświadczenie, które pokazywało, jak działa mydło na bakterie, a także przeszły najprawdziwsze szkolenie z prawidłowego mycia rąk.