Spektakl "Malutka Czarownica" przygotowany przez koło teatralne FELIX.

 

 

 

 

Przedstawiamy nowy skład Rady Rodziców działającej przy szkole w Sadkowie.

Przewodnicząca: Dorota Wysoczańska - Skraban
I Zastępca w-ce: Tomasz Śmietański
II Zastępca w-ce: Barbara Sitek
Skarbnik: Natalia Winiarska
Sekretarz: Anna Ruta

Nowy rok – nowe wyzwania! W zeszły czwartek, po zebraniu rodziców, "Trójki Klasowe" wybrały swoich przedstawicieli do Szkolnej Rady Rodziców. Zaczynamy nowy rok z nowymi wyzwaniami, a wszystko po to, aby wesprzeć naszych uczniów i naszą szkołę. Przypominamy o dobrowolnej składce w wysokości 50 zł na rok (można wpłacać w kilku ratach).

 

Przedstawiamy nowości książkowe dla naszych uczniów i rodziców dostępne w bibliotece szkolnej.

 

 

 

08 listopada 2019 r. o 11:11 wszyscy zgromadzeni odśpiewali hymn państwowy. Oto fotorelacja.  

 

 

 

Wyróżnienie w szkolnym etapie konkursu pt. Popisz się na napisanie bajki otrzymują: Anastazja Ilnicka, Milena Nowakowska, Julia Łacina, Amelia Pietrzak, Zuzia Świtalska oraz Ewa Wyligała. GRATULUJEMY!

W piątek 08.11.2019 r. o godz. 11:11 nasza społeczność szkolna dołączy do akcji "Niepodległa do Hymnu 2019". Wszyscy zebrani odśpiewają hymn państwowy. Chcemy wspólnie uczcić najważniejsze święto. Rok temu również braliśmy udział w akcji. Dołącz do nas!

 

 

29 października 2019 r. odbyło się pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Witamy w naszej społeczności szkolnej. Gratulujemy uczniom i rodzicom. Fotorelacja poniżej.

 

 

 

W najbliższy piątek, 08 listopada 2019, w godz. 10:00-18:00, w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu odbędą się TARGI WOLONTARIATU, w ramach których około 30 różnych organizacji będzie prezentowało swoją ofertę dla uczniów, którzy chcieliby się zaangażować w różne formy działań wolontariackich. Gorąco zachęcamy uczniów zainteresowanych wolontariatem do wybrania się na to wydarzenie - być może wśród prezentowanych ofert znajdziecie jakąś dla siebie? 

25 października wszyscy wielbiciele makaronu mają swoje święto. Tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Makaronu. Z tej okazji dzieci z pomocą nauczycieli stworzyły przepiękne makaronowe mandale, a niektórzy pokusili się o stworzenie wyjątkowej makaronowej biżuterii.  

 

 

W październiku dzieci uczyły się jak prawidłowo sprzątać w sali, zdobywały wiedzę na temat segregacji śmieci, a następnie sprawdzały swoje umiejętności podczas zabaw klasyfikacyjnych. Dzieci zdały na medal, rośnie nam pokolenie prawdziwych Ekobohaterów! 

 

 

17 października przedszkolaki uczestniczyły w uroczystości przygotowanej przez uczniów Szkoły Podstawowej pod opieką Pani Kingi. Dzieci poznały wiele ciekawostek dotyczących życia F. Chopina, miały możliwość posłuchania niezwykłej muzyki, a nawet nauczyły się rytmizować krótki wierszyk.