W pierwszym tygodniu września obchodziliśmy w przedszkolu Międzynarodowy Dzień Dobroczynności. Z tej okazji dzieci przynosiły wypisane dobre uczynki jakie zrobiły tego dnia. Dzięki temu zostały stworzone drzewa dobrych uczynków.

Przedstawiamy jadłospis dla przedszkola od 16 do 20 września 2019 r.

Informujemy, że zebranie rodziców odbędzie się 13.09.2019 r. (piątek) o godzinie 17:00

Serdecznie zapraszamy!

Poniżej znajdą Państwo komunikat Dyrektora Centralnej Komisji Edukacyjnej w sprawie harmonogramu przeprowadzania Egzaminu Ósmoklasisty w roku szkolnym 2019/2020.

Klasa VII z wychowawcą zaprasza do udziału w III OGÓLNOPOLSKIEJ ZBIÓRCE OKULARÓW DLA AFRYKI. Zbieramy używane okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne do 25 września. Pojemnik do zbiórki będzie znajdował się przy szkolnym sekretariacie oraz w sali matematycznej nr 114. Pomóżmy potrzebującym. Coś, co nam już nie jest potrzebne, może uratować komuś zdrowie.

Prosimy zapoznać się z nowymi kursami autobusów szkolnych w roku szkolnym 2019/2020.

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego w dniu 02 września (poniedziałek) 2019 r. o godzinie 9:00.

Msza święta z okazji nowego roku szkolnego odbędzie się 03 września (wtorek) o godzinie 9:00.

Do zobaczenia!

Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci przedszkolnych na zebranie informacyjne z dyrektorem i wychowawcami grup, które odbędzie się w czwartek 5.09.2019 r. o godzinie 17.00.
Będą Państwo mogli zobaczyć sale oraz poczuć atmosferę nauki i zabawy panującą w naszym Przedszkolu.

Serdecznie zapraszamy!

Informujemy, że listy dzieci z podziałem na grupy przedszkolne będą wywieszone w budynku przedszkola w dniu 29.08.2019 r. o godzinie 9:00.

Każdy rodzic/opiekun prawny może, korzystając z Platformy www.ePrzedszkole.com.pl, przeglądać w systemie ATMS Kids kalendarz obecności swojego dziecka oraz uzyskać informację o należnościach za jego pobyt w przedszkolu.

Od maja  2019 roku jesteśmy szkolnymi opiekunami  psa Piksela w Schronisku w Korabiewicach. Oto on!

Prosimy o zapoznanie się z listą podręczników i wyprawek na nowy rok szkolny 2019/2020.