Szkolne Koło Wolontariatu

Korzyści płynące z udziału w szkolnym wolontariacie są nie do przecenienia! Zapraszamy wszystkich, którzy są jeszcze chętni do współpracy. Aktywność wolontariuszy ukierunkowana jest na dwa zasadnicze obszary: środowisko szkolne i środowisko lokalne (pozaszkolne). Zapisy trwają CAŁY CZAS:)

Kliknij i dowiedz się więcej:

WOLONTARIAT

Dyplom i podziękowania za wsparcie Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

W ramach akcji ZACZYTANI.pl nasi wolontariusze segregują książki, które zostaną przekazane do placówek medycznych w całej Polsce. Bardzo dziękujemy naszym wspaniałym darczyńcom oraz pracowitym wolontariuszom.

Jesteście wspaniali !

Szkolne Koło WOLONTARIATU podjęło decyzję o naszej wspólnej akcji – ADOPCJI WIRTUALNEJ  PSA. Po zebraniu deklaracji i pierwszych złotówek, wybraliśmy HANSA, który naprawdę potrzebuje wsparcia ludzi.

Umiejętność czynienia dobra to coś, co daje nie tylko poczucie satysfakcji i radości. Przekonali się o tym uczniowie naszej szkoły, którzy wzięli udział w akcji "Tydzień dobrych uczynków", koordynowanej przez Szkolne Koło Wolontariatu. Każdy uczeń w wyznaczonym terminie mógł poczuć smak czynienia dobra poprzez podjęcie samodzielnie bezinteresownych działań na rzecz drugiego człowieka i zwierząt.

11 stycznia odbyła się szkolna loteryjka wolontariatu. Nasi uczniowie, biorąc udział w zabawie, zawsze wygrywali. Jednocześnie zbieraliśmy fundusze, aby zakupić drobne niespodzianki dla podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Małkowicach.