Szkolne Koło Wolontariatu

Korzyści płynące z udziału w szkolnym wolontariacie są nie do przecenienia! Zapraszamy wszystkich, którzy są jeszcze chętni do współpracy. Aktywność wolontariuszy ukierunkowana jest na dwa zasadnicze obszary: środowisko szkolne i środowisko lokalne (pozaszkolne). Zapisy trwają CAŁY CZAS:)

Kliknij i dowiedz się więcej:

WOLONTARIAT

20 września, podczas zebrań z rodzicami, nasze wspaniałe dziewczynki w akcji - Babeczka pomaga ...- zgromadziły 1031, 09 zł. na rzecz Wrocławskiego Hospicjum oraz wyjazdu wolontaryjnego do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego do Małkowic.
Wszystkim zaangażowanym  należą się wielkie słowa uznania i podziękowania. Nie sposób wymienić wszystkich z imienia i nazwiska.
"Każda życzliwie wyciągnięta ręka, uśmiech na twarzy, drobny gest wdzięczności, to przecież tak mało, a tak wiele znaczy w szarej codzienności".

Nasze  małe "POLE NADZIEI"  jest już przygotowane na to, aby wiosną zakwitły nam piękne, żółte żonkile. Wiosenne żonkile to symbol walki życia ze śmiercią, a dzięki kwestom z ich udziałem - realnie pomagają chorym - podopiecznym Wrocławskiego Hospicjum.

Porządkujemy ogródek przy naszej szkole i wykopujemy cebulki żonkili, aby je zagospodarować na naszym nowym terenie. Powstaną nasze Pola Nadziei.

Dyplom i podziękowania za wsparcie Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

W ramach akcji ZACZYTANI.pl nasi wolontariusze segregują książki, które zostaną przekazane do placówek medycznych w całej Polsce. Bardzo dziękujemy naszym wspaniałym darczyńcom oraz pracowitym wolontariuszom.

Jesteście wspaniali !