Fotorelacja z Dnia Przytulania w naszej szkole.

Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole pocztę walentynkową. Każdy może wrzucić kartkę walentynkową do skrzynki w holu szkoły. Zapraszamy!

Jak co roku, na przełomie listopada i grudnia, w naszej szkole odbyła się wielka zbiórka monet w ramach XVIII edycji Góry Grosza. Celem, na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

Tuż przed obchodami Światowego Dnia Chorego uczniowie klas I-II i IV-V włączyli się do akcji Marzycielska Poczta i pisali listy oraz tworzyli laurki do chorych dzieci. To już druga akcja przeprowadzona w naszej szkole i na pewno nie ostatnia!

Podziękowania dla firm oraz osób wspierających nasze akcje.