Film naszych uczniów "Skazani na wolność" zajął I miejsce! Serdeczne gratulacje dla Mileny Szafrańskiej, Martyny Czyczerskiej i Macieja Żygadło oraz pana Dominika Grąza po kierunkiem, którego powstał utwór. Ponadto Maciej Żygadło zdobył I miejsce jako najlepszy aktor.

W ramach współpracy w IPN w szkole zorganizowano wystawę o I Kompanii Kadrowej, będącej pierwszym od czasów Powstania Styczniowego regularnym oddziałem Wojska Polskiego. Ciekawe, stare fotografie w kolorze sepii pokazują żołnierzy Legionów Polskich.

Podziękowania za przeprowadzone akcje szkolne od Schroniska dla zwierząt oraz od Sióstr Misjonarek :-)

Dyplomy za udział w Światowym Tygodniu Tabliczki Mnożenia we wrześniu 2018.

Dnia 19 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w korowodzie postaci  historycznych i… zawędrowali aż do Ratusza. Tutaj, niecodziennych gości ,serdecznie przyjęli  Burmistrz Łukasz Zbroszczyk  wraz z  Wiceburmistrzem Katarzyną Łapińską – Szymańską.