Spotkanie naszych uczniów z Mikołajem. Po więcej zdjęć zapraszamy na szkolnego FB.

Szanowni Państwo!
9 listopada 2018 r. o godz. 11.11 nasze przedszkole wraz ze szkołą wezmą udział w ogólnopolskiej akcji „Rekord dla Niepodległej”. W ramach świętowania 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, chcemy wspólnie – w holu szkoły – zaśpiewać 4 – zwrotkowy hymn narodowy!
Prosimy, aby tego dnia dzieci przedszkolne były ubrane w ojczystych barwach naszego kraju.

W dniach 22 - 26 października odbył się tydzień promujący zdrowe odżywianie Sałatkowa Salsa czyli Festiwal smacznych i zdrowych pomysłów żywieniowych. Uczniowie przyrządzali zdrowe posiłki, omawiali ich wartości odżywcze, zorganizowali wystawę koktajli, przygotowali mini występy dla młodszych kolegów z przedszkola. Oczywiście nie mogło odbyć bez degustacji soku jabłkowego.

W naszej szkole po raz kolejny rusza projekt "Sałatkowa Salsa". Szczegóły na plakacie. Zapraszamy wszystkich do udziału! Uwaga! jutro (24.10) dzień soku jabłkowego- na przerwach robimy sok, jeśli macie nadmiar kubeczków, to prosimy rodziców o rozdanie ich swoim dzieciom.

Biuro Programu „Niepodległa” przygotowało bezpłatną wystawę poświęconą dorobkowi II Rzeczypospolitej. Ekspozycja składa się z 11 plansz. Przedstawiają one wysiłki Polaków, które doprowadziły do odzyskania niepodległości oraz dorobek II Rzeczypospolitej,