Dzieci z klasy 0 a odwiedziły młodszych kolegów z naszego przedszkola i przygotowały dla nich przedstawienie pt. "Królewna Żabka". Było bardzo wesoło!

Rekolekcje Wielkopostne dla naszych uczniów.

21 marca - Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa tzw. DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI, który ma na celu promowanie praw tych osób do pełnego uczestniczenia w życiu społecznym. Uczniowie klasy VI włączają się w akcję organizowaną już od 2005 roku, z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa.

Film naszych uczniów "Skazani na wolność" zajął I miejsce! Serdeczne gratulacje dla Mileny Szafrańskiej, Martyny Czyczerskiej i Macieja Żygadło oraz pana Dominika Grąza po kierunkiem, którego powstał utwór. Ponadto Maciej Żygadło zdobył I miejsce jako najlepszy aktor.

W ramach współpracy w IPN w szkole zorganizowano wystawę o I Kompanii Kadrowej, będącej pierwszym od czasów Powstania Styczniowego regularnym oddziałem Wojska Polskiego. Ciekawe, stare fotografie w kolorze sepii pokazują żołnierzy Legionów Polskich.