Kochani,
bardzo serdecznie dziękujemy WAM -  OPIEKUNOM HANSA.
Udało nam się zebrać kwotę na jego utrzymanie również w czasie wakacji.
Jesteście wspaniali.
Szkolni opiekunowie Hansa / według kolejności zgłoszeń:

15 czerwca zgodnie z ideą Dnia Pustej Klasy, porzuciliśmy naukę w szkolnych murach łącząc się z przyrodą. Na trawie odbył się piknik podczas którego uczniowie rozmawiali i grali w gry, które przynieśli.

8 czerwca wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji promującej czytanie książek.

Nasi uczniowie i nauczyciele aktywnie włączyli się w projekt Agentów Globalnej Zmiany, którym głównym przesłaniem jest walka z głodem. Szukamy alternatywnych sposobów na pozyskiwanie żywności, walczymy z marnotrawstwem i uwrażliwiamy innych! Problem głodu to problem nie tylko tzw.Trzeciego Świata…, nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że głodują dzieci blisko nas…

8 czerwca, już po raz trzeci, przyłączymy się do akcji promującej czytelnictwo "Jak nie czytam, jak czytam". Chcemy, aby uczniowie w miłej, swobodnej atmosferze, w towarzystwie kolegów i koleżanek, po prostu czytali.