Drodzy Uczniowie, w tym roku szkolnym nie rezygnujemy z wirtualnej adopcji Hansa. Potrzebuje on leków i specjalnej opieki medycznej. Nie będziemy od nowa zbierać deklaracji, tylko przypominamy o naszym  działaniu. Można zrezygnować, jednak zachęcamy kolejnych uczniów do pomocy. Nasze zobowiązanie już trwa 6 miesięcy. Dziękujemy Wam z całego serca.

Dyplom za udział w III edycji akcji "Jak nie czytam, jak czytam".

Miło nam poinformować, że nasza szkoła włączyła się do projektu #WiosnaEdukacji.
30 sierpnia odbyło się pierwsze spotkanie w Warszawie w siedzibie fundacji Ashoka, w którym braliśmy udział. Wydarzenie było prowadzone przez Oktawię Gorzeńską, Ewę Radanowicz, Martynę Rubinowską i Agatę Baj.
Przed nami rozpoczyna się wspaniała kilkumiesięczna przygoda!

Kochani,
bardzo serdecznie dziękujemy WAM -  OPIEKUNOM HANSA.
Udało nam się zebrać kwotę na jego utrzymanie również w czasie wakacji.
Jesteście wspaniali.
Szkolni opiekunowie Hansa / według kolejności zgłoszeń:

15 czerwca zgodnie z ideą Dnia Pustej Klasy, porzuciliśmy naukę w szkolnych murach łącząc się z przyrodą. Na trawie odbył się piknik podczas którego uczniowie rozmawiali i grali w gry, które przynieśli.