W piątek (8.12.2017 r.) już o 8.00 rano czekała nas miła niespodzianka, będąca podsumowaniem tego mikołajkowego tygodnia… Młodzi artyści z koła teatralnego Felix zaprosili wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników na premierę dwóch zabawnych przedstawień o tematyce baśniowej. 

25 maja 2017 r. w naszej szkole miała miejsce premiera wyjątkowego spektaklu pt. „Na słowiańską nutę”. Opowiadał on o początkach państwa polskiego, o słowiańskich tradycjach
i kultach. Inspirowany dawnymi pieśniami i tańcem w barwny sposób przekazał oglądającym moc energii i radości. A wokół roznosił się zapach kwiatów z przepięknych wianków naszych aktorek…

Dnia 22 marca 2017 r. celebrowaliśmy Międzynarodowy Dzień Poezji. Członkowie Koła Teatralnego FELIX przygotowali z tej okazji przedstawienie oparte na wielu utworach lirycznych. Pół żartem, pół serio opowiedzieli o dzieciach grzecznych i niegrzecznych oraz o rzeczach ważnych i mniej ważnych… Inscenizacje wierszy były naprawdę udane.

 

Uczestnicy koła teatralnego wraz z opiekunem chcieliby podzielić się karnawałową sesją fotograficzną. Miłego oglądania!

 

Przedstawienie profilaktyczne "Czerwona Czapeczka" i monodram w wykonaniu Maćka Dmochowskiego będący parafrazą tekstu Jana Brzechwy.