15.02.2018 r. młodsza część koła teatralnego FELIX zaprezentowała naszym milusińskim dwa profilaktyczne kabarety. Jeden z nich opowiadał o konieczności mycia owoców przed jedzeniem, drugi natomiast o szkodliwości palenia zarówno czynnego, jak i biernego.

Przedstawiamy filmik z prób koła teatralnego.

W dniu 3.06.2016 r. dzieci z koła teatralnego „Felix” pod kierunkiem p. M. Błażejewskiej  oraz kl. 0 b pod kierunkiem p. D. Turowskiej wzięły udział w 13 Gminnym Przeglądzie Działalności Artystycznej Dzieci i Młodzieży w Gimnazjum w Jaszkotlu. Wystąpiły z przedstawieniem „Minionkowo” oraz tańcem bollywood. Wszystkim bardzo podobał się nasz występ, a dzieci otrzymały gromkie brawa.

29 kwietnia 2016 r. (w piątek) odbyła się premiera spektaklu „Minionkowo”. Tym razem uczestnicy Koła Teatralnego Felix wcielili się w rolę filmowych Minionków. Poszukują swoich guru, by zaraz niechcący ich się pozbyć….

Nasze stworki służyły królowi, Kleopatrze, pewnej pani szeryf, mistrzom kung-fu oraz złemu carowi…, a wszystko w rytmie muzyki tanecznej. Zarówno Minionki, jak i publiczność przy tej historii opowiedzianej pól żartem pół serio świetnie się bawili.