Sesja koła teatralnego Felix. Zapraszamy do obejrzenia filmiku.

W pierwszym semestrze grupka uczniów z klasy VI a postanowiła spróbować swych sił aktorskich oraz reżyserskich i wspólnie pracowali przez kilka tygodni nad filmem, który miał być zwieńczeniem omawianej lektury „Dynastia Miziołków”. Bawili się przy tym świetnie, co zapewne wszyscy zauważą, oglądając ich dzieło.

15.02.2018 r. młodsza część koła teatralnego FELIX zaprezentowała naszym milusińskim dwa profilaktyczne kabarety. Jeden z nich opowiadał o konieczności mycia owoców przed jedzeniem, drugi natomiast o szkodliwości palenia zarówno czynnego, jak i biernego.

Przedstawiamy filmik z prób koła teatralnego.

W dniu 3.06.2016 r. dzieci z koła teatralnego „Felix” pod kierunkiem p. M. Błażejewskiej  oraz kl. 0 b pod kierunkiem p. D. Turowskiej wzięły udział w 13 Gminnym Przeglądzie Działalności Artystycznej Dzieci i Młodzieży w Gimnazjum w Jaszkotlu. Wystąpiły z przedstawieniem „Minionkowo” oraz tańcem bollywood. Wszystkim bardzo podobał się nasz występ, a dzieci otrzymały gromkie brawa.