14 listopada uczniowie SP Sadków podczas  22. Dolnośląskiego Turnieju Wiedzy Patriotycznej i Religijnej we Wrocławiu  pod kierunkiem  p. K. Kalinowskiej i p. U. Gaber zaprezentowali  swoje umiejętności aktorskie w patriotycznym spektaklu pt. „ Ta co nie zginęła”. Słowa uznania Jury dla organizatorek oraz uczestników widowiska wyzwoliły w nich wiele pozytywnej energii i zmotywowały młodych aktorów do dalszej pracy.

Miło nam poinformować o wynikach konkursu zDolny Ślązaczek z języka niemieckiego. Lista zakwalifikowanych do etapu powiatowego:

Zuzanna Sudoł,

Milena Szafrańska,

Maciej Dmochowski.

Miło nam poinformować, że do etapu powiatowego "zDolnego Ślązaczka" z języka polskiego zakwalifikowali się: Zuzanna Sudoł, Sylwia Brondel, Jagoda Przybysz, Milena Szafrańska.
Natomiast, z matematyki - Zuzanna Sudoł, Hanna Radoń, Radosław Pałys.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach szczebla powiatowego.

07 października (warto podkreślić, że w niedzielę) uczniowie z klas VII i VIII wzięli udział w Matematycznym Marszu na Orientację we Wrocławiu, organizowanym przez Instytut Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Fundację Matematyków Wrocławskich. Nasza wspaniała ósemka przemierzała Park Grabiszyński i okolice Ślęzy w odległości 5 km, rozwiązując jednocześnie zadania matematyczne, orientując się na mapie, szukali punktów kontrolnych.

8 czerwca, w naszej szkole, odbył się Przegląd Młodych Talentów Muzycznych, który zorganizował Samorząd Uczniowski.