Uczennice naszej szkoły w sposób mistrzowski zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie.

Nasza uczennica Zuzanna Sudoł z klasy VIII a laureatką  Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązaczek".

Miło nam poinformować, że Ewa Wyligała, Izabela Fronia oraz Radosław Pałys zakwalifikowali się do finału Mistrzostw Sudoku Dolnego Śląska. Będą oni nas reprezentować 30 marca w rudzie finałowej. Gratulujemy i oczywiście życzymy sukcesów.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w trzynastej edycji Gminnego Konkursu Literackiego. Do 26  kwietnia 2019 roku można wysyłać na adres Szkoły Podstawowej w Sadkowie (z dopiskiem KONKURS LITERACKI) prace konkursowe o tematyce dowolnej opatrzone godłem. To samo godło (pseudonim arty-styczny, inicjały) należy dopisać na dołączonej kopercie zawierającej kartkę z imieniem i nazwiskiem autora, nazwą i adresem szkoły, dokładnym adresem zamieszkania, wiekiem i numerem telefonu.

Ósmoklasistki w gronie najzdolniejszych młodych ludzi! Z radością i dumą informujemy, że Zuzanna Sudoł, uczennica klasy VIII „a” została laureatką XVI
Dolnośląskiego Konkursu dla uczniów szkół podstawowych zDolny Ślązaczek – z języka polskiego oraz finalistką z matematyki w roku szkolnym 2018/2019.