21 maja  w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny zorganizowany przez panią Urszulę Gaber.  Celem tego przedsięwzięcia  było doskonalenie i sprawdzenie umiejętności zastosowania najważniejszych zasad poprawnej pisowni w praktyce. Konkurs przebiegał  w dwóch kategoriach: klasy IV - VI  oraz VII – VIII.

Nagroda w kategorii PROZA - Irena Pluta, uczennica klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 2  w Kątach Wrocławskich (opowiadanie „Kamyk”)
Nagroda  w kategorii POEZJA- Maria Kuźnik, uczennica klasy 5 Szkoły Podstawowej  w Gniechowicach (wiersz  „Szczęście to czasem…”)
Wyróżnienia:

Nasz uczeń Maciej Pająk z klasy IV został wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie pt. "Kangur Matematyczny" . Gratulacje!

Uczennice naszej szkoły w sposób mistrzowski zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie.

Nasza uczennica Zuzanna Sudoł z klasy VIII a laureatką  Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązaczek".