Uczniowie klasy VI- wyniki:
dziewczęta: 1. Zuzanna Matusewicz   2. Oliwia Wysoczańska   3. Wiktoria Kijanka
chłopcy:      1. Franciszek Skraban     2. Akradiusz Smyrak      3. Kacper Noceń

W mistrzostwach klasy 4-ej w tenisie stołowym za rok szkolny 2018/19 najlepsze wyniki uzyskali:
dziewczęta:  1. Nikola Pieniążek   2. Andżelika Samborska  3. Paulina Konieczna   4. Martyna Pałys
chłopcy :     1. Miłosz Sala   2. Filip Skrętkowicz  3. Tymek Pająk     4. Antek Fronia.

Z przyjemnością informuję, że uczniowie Szkoły Podstawowej w Sadkowie zostali zaproszeni do KONCERTU LAUREATÓW i otrzymali NAGRODĘ SPECJALNĄ za reżyserowane przez Panią Urszulę Gaber widowisko pt. "Ta, co nie zginęła"

Trzy uczennice klasy ósmej: Sylwia Brondel, Zuzanna Sudoł, Milena Szafrańska zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego zDolnego Ślązaczka polonistycznego. Organizatorem konkursu jest Dolnośląski Kurator Oświaty.