Jadłospis tygodniowy od 24.09 do 28. 2018 r.

 

 

 

20 września, podczas zebrań z rodzicami, nasze wspaniałe dziewczynki w akcji - Babeczka pomaga ...- zgromadziły 1031, 09 zł. na rzecz Wrocławskiego Hospicjum oraz wyjazdu wolontaryjnego do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego do Małkowic.
Wszystkim zaangażowanym  należą się wielkie słowa uznania i podziękowania. Nie sposób wymienić wszystkich z imienia i nazwiska.
"Każda życzliwie wyciągnięta ręka, uśmiech na twarzy, drobny gest wdzięczności, to przecież tak mało, a tak wiele znaczy w szarej codzienności".

Nasze  małe "POLE NADZIEI"  jest już przygotowane na to, aby wiosną zakwitły nam piękne, żółte żonkile. Wiosenne żonkile to symbol walki życia ze śmiercią, a dzięki kwestom z ich udziałem - realnie pomagają chorym - podopiecznym Wrocławskiego Hospicjum.

 

 

20 września uczniowie klasy VI, VII b oraz VIII a wzięli udział w Dolnośląskim Festiwalu Nauki. Uczestniczyliśmy w pokazach prezentujących "Nietrywialne pomysły na wykorzystanie zjawisk fizycznych w życiu codziennym". Zdalne sterowanie za pomocą światła? Poszukiwanie obiektów na odległość z zamkniętymi oczami? To jest to, co nas zaciekawiło. 

 

Dzień Kropki w naszej szkole.

 

 

Porządkujemy ogródek przy naszej szkole i wykopujemy cebulki żonkili, aby je zagospodarować na naszym nowym terenie. Powstaną nasze Pola Nadziei.

 

 

Poniżej znajduje się nowy rozkład jazdy autobusów. Zapraszamy do zapoznania się.

 

 

Drodzy Uczniowie, w tym roku szkolnym nie rezygnujemy z wirtualnej adopcji Hansa. Potrzebuje on leków i specjalnej opieki medycznej. Nie będziemy od nowa zbierać deklaracji, tylko przypominamy o naszym  działaniu. Można zrezygnować, jednak zachęcamy kolejnych uczniów do pomocy. Nasze zobowiązanie już trwa 6 miesięcy. Dziękujemy Wam z całego serca.

 

3 września odbył się apel inaugurujący nowy rok szkolny. Na uroczystość przybyli uczniowie, ich rodzice, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście. Pani dyrektor Marzenna Fedzin przywitała wszystkich zgromadzonych, życząc uczniom i nauczycielom wytrwałości oraz wielu sukcesów. Głos zabrał także Burmistrz Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie Antoni Kopeć oraz ksiądz Zbigniew Zapaśnik.

Informacja na temat podręczników na nowy rok szkolny znajduje się poniżej.

 

 

 

Prezentujemy Państwu nasze nowe przedszkole. Mamy nadzieję, że wszystkie maluchy będą czuły się w nim dobrze :-)

 

 

Dyplom za udział w III edycji akcji "Jak nie czytam, jak czytam".