Szkoła Podstawowa w Sadkowie bierze udział w projekcie pod nazwą:
„Nowa szkoła - nowe możliwości”,
który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu operacyjnego Regionalny Program Operacyjny Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, którego liderem jest Fundacja Fabryka Marzeń z siedzibą w Wysokiej.

Prosimy o zapoznanie się z nowym rozkładem jazdy autobusów.

 

 

09 listopada odbyło się uroczyste Pasowanie Pierwszoklasistów.

 

 

14 listopada uczniowie SP Sadków podczas  22. Dolnośląskiego Turnieju Wiedzy Patriotycznej i Religijnej we Wrocławiu  pod kierunkiem  p. K. Kalinowskiej i p. U. Gaber zaprezentowali  swoje umiejętności aktorskie w patriotycznym spektaklu pt. „ Ta co nie zginęła”. Słowa uznania Jury dla organizatorek oraz uczestników widowiska wyzwoliły w nich wiele pozytywnej energii i zmotywowały młodych aktorów do dalszej pracy.

Klasy 0 a i 0 b podczas przedstawienia teatralnego pt. "Baśnie polskie" w budynku Radia i Telewizji we Wrocławiu.

 

 

Wolontariusze przygotowali i poprowadzili zajęcia ze wspaniałą grupą dzieci z naszego przedszkola - Gruszeczki. Wspólne czytanie bajeczki, rozmowy o jej bohaterach, a na koniec wykonanie przepięknych zakładek do książek.

 

 

Przedszkolaki włączają się do akcji i także zbieramy dla Schroniska we Wrocławiu w listopadzie - karmę, makaron, kaszę, używane koce, gazety czarno-białe. Karton do którego można włożyć potrzebne ww rzeczy stoi przy wejściu do szatni przedszkola. Pamiętajmy dobro powraca!

 

09 listopada o godzinie 11:11 wszyscy zebraliśmy się przed szkołą, by wspólnie odśpiewać Mazurka Dąbrowskiego. Przed uroczystym odśpiewaniem hymnu, został zasadzony pamiątkowy buk, aby upamiętnić 100- tną Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

 

W tym roku 11 listopada 1918 r. obchodziliśmy stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji 7 listopada w naszej szkole odbyło się widowisko patriotyczne przygotowane przez szóstoklasistów oraz uczniów klas zerowych. Ten symboliczny spektakl przybliżył oglądającym historię Polski.

Jadłospis na kolejny tydzień od 12 do 16. 11. 2018 r.

 

 

Zdjęcia z obchodów 100- tnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Przedszkolu.

 

 

W dniu 12 listopada przedszkole będzie zamknięte.