Informujemy, że zebranie dla rodziców dzieci uczęszczających do klasy pierwszej od września br. odbędzie się 27.08.2018 r. o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy.

Informujemy, że zebranie dla rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola od września br. odbędzie się 27.08.2018 r. o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy.

Informacja na temat podręczników na nowy rok szkolny znajduje się poniżej.

Zachęcamy naszych uczniów do udziału w zbiórce książek już przeczytanych dla szpitalnych bibliotek. Na parterze szkoły będzie pojemnik na książki, które zostaną przez Szkolne Koło Wolontariatu, dostarczone do punktu zbiórki w ramach organizowanej akcji w 7 polskich miastach.

Czy wiecie, że dzieci zaczynają eksperymentować z paleniem już w V i VI klasie podstawówki, a w wieku 13 lat już ponad połowa z nich przynajmniej raz spróbowała papierosa (źródło: WHO). Palenie w tak młodym wieku może mieć groźne skutki w przyszłości. Codziennie w Polsce papierosa po raz pierwszy próbuje 500 nieletnich chłopców i dziewcząt. Zapraszamy do zapoznania się z kampanią antynikotynową #Niespalsienastarcie.