Z okazji Dnia Nauczyciela, w naszej szkole Pani Alicja Sudoł, zorganizowała zabawę pt. Zgadnij kto kryje się pod zdjęciem?  Uczniowie odgadywali, który z nauczycieli jest na zdjęciu z dzieciństwa. Wyniki podamy już wkrótce.

 

 

21 września 2017 r. w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. W ramach wizytacji kanonicznej w parafii Jaszkotle, J.E. Ks. Biskup Jacek Kiciński po uroczystej Mszy Św. w kościele pod wezw. św. Jadwigi w Sadkowie (z udziałem uczniów, nauczycieli i parafian) odwiedził naszą szkołę w towarzystwie księdza proboszcza Zbigniewa Zapaśnika oraz księdza Tobiasza Matkowskiego.

6 czerwca, panie wychowawczynie z klas 0 przygotowały Dzień Rodziny. Uczniowie obu klas wystąpiły przed swoimi rodzicami.

 

 

Dzisiaj obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka.
Wszystkie dzieci świetnie się bawiły. Było leżakowanie na kocach, były gry planszowe i rozgrywki sportowe, było też malowanie kredą po chodniku.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za przepyszne lody!

 

Uczniowie z klasy VI a i dziewczynki z chóru La Mela przeprowadzili akademię z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie przypomnieli nam okoliczności uchwalenia pierwszej w Europie i drugiej na świecie konstytucji. Jest to już 226 rocznica uchwalenia najważniejszego dokumentu rządowego.