W piątek 22 grudnia w naszej szkole odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez uczniów klas IV pod kierunkiem Pani Arlety Molisak, Pani Kingi Kalinowskiej i Pani Małgorzaty Samborskiej. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię świąt Bożego Narodzenia.

 

27 października w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie klas I. Przysięgę składało 29 uczniów. Pierwszoklasiści, wraz z pomocą starszych kolegów, przygotowali uroczystą akademię. Po pięknym występie, w którym nie brakowało wierszy, piosenek i uśmiechu pierwszaków wszyscy zebrani   uznali,   iż   można   dzieci   włączyć   do   braci   szkolnej.  

Z okazji Dnia Nauczyciela, w naszej szkole Pani Alicja Sudoł, zorganizowała zabawę pt. Zgadnij kto kryje się pod zdjęciem?  Uczniowie odgadywali, który z nauczycieli jest na zdjęciu z dzieciństwa. Wyniki podamy już wkrótce.

 

 

21 września 2017 r. w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. W ramach wizytacji kanonicznej w parafii Jaszkotle, J.E. Ks. Biskup Jacek Kiciński po uroczystej Mszy Św. w kościele pod wezw. św. Jadwigi w Sadkowie (z udziałem uczniów, nauczycieli i parafian) odwiedził naszą szkołę w towarzystwie księdza proboszcza Zbigniewa Zapaśnika oraz księdza Tobiasza Matkowskiego.

6 czerwca, panie wychowawczynie z klas 0 przygotowały Dzień Rodziny. Uczniowie obu klas wystąpiły przed swoimi rodzicami.