20 grudnia cała szkoła przeniosła się za pomocą magii słowa, tańca i muzyki w świat wigilijnej opowieści…Opowieść tę snuł mały, niewidomy chłopczyk. Dzięki ukochanej mamusi ukazały się nam postacie znane z różnych utworów literackich. Każda z nich coraz bardziej przybliżała nas do cudu Bożego Narodzenia, a także sprawiała, że serca stawały się otwarte na innych.

Składam serdeczne podziękowania Księdzu Proboszczowi Zbigniewowi Zapaśnikowi, Rodzicom oraz Pani Kindze Kalinowskiej za akompaniament na organach kościelnych.

09 listopada odbyło się uroczyste Pasowanie Pierwszoklasistów.

09 listopada o godzinie 11:11 wszyscy zebraliśmy się przed szkołą, by wspólnie odśpiewać Mazurka Dąbrowskiego. Przed uroczystym odśpiewaniem hymnu, został zasadzony pamiątkowy buk, aby upamiętnić 100- tną Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W tym roku 11 listopada 1918 r. obchodziliśmy stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji 7 listopada w naszej szkole odbyło się widowisko patriotyczne przygotowane przez szóstoklasistów oraz uczniów klas zerowych. Ten symboliczny spektakl przybliżył oglądającym historię Polski.