Kilka wspomnień z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/208.

Dzieci z zerówek zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne podczas corocznego występu z okazji Dnia Rodziny. Również rodzice mieli możliwość zatańczyć z dziećmi i bardzo im się to podobało. Na koniec rodzice przygotowali dla nas pyszny, słodki poczęstunek. Dziękujemy!

16 marca gościliśmy w naszej szkole niezwykłego gościa Ojca Piotra Nowaka, który w swojej nauce rekolekcyjnej, opowiadał nam o Bogu, dotykając prawdziwych wartości naszego życia – miłości, dobroci, wzajemnego szacunku, zrozumienia i prawdy. Zachęcał nas, abyśmy każdego dnia potrafili wybaczać i pomagać drugiemu człowiekowi.

W niedzielę, 7 stycznia nasi uczniowie mieli zaszczyt wystawić szkolne jasełka w kościele parafialnym pw. Wniebowstąpienia Pana Jezusa w Jaszkotlu. Gromkie brawa pod koniec i komentarze od parafian, że było wspaniale i częściej pragną podziwiać nasze występy to dowód na to, że młodzi artyści wystąpili znakomicie.

22 grudnia klasa VII, a po przeczytaniu fragmentu Pisma Św. i podzieleniu się opłatkiem,  zasiadła wspólnie do wigilijnego stołu. W spokojnej atmosferze rozpoczęliśmy wspólne kolędowanie.