Dzieci z klas 0 a i 0 b postanowiły wspólnie uczcić Dzień Babci i Dziadka przygotowując uroczysty występ dla Szanownych Gości. Przy okazji tego wydarzenia mali uczniowie nieco zmienili zwyczaj i postanowili, że…

24 stycznia odbył się bal karnawałowy dla naszych uczniów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć tutaj i na FB szkoły.

20 grudnia cała szkoła przeniosła się za pomocą magii słowa, tańca i muzyki w świat wigilijnej opowieści…Opowieść tę snuł mały, niewidomy chłopczyk. Dzięki ukochanej mamusi ukazały się nam postacie znane z różnych utworów literackich. Każda z nich coraz bardziej przybliżała nas do cudu Bożego Narodzenia, a także sprawiała, że serca stawały się otwarte na innych.

Składam serdeczne podziękowania Księdzu Proboszczowi Zbigniewowi Zapaśnikowi, Rodzicom oraz Pani Kindze Kalinowskiej za akompaniament na organach kościelnych.