W niedzielę, 7 stycznia nasi uczniowie mieli zaszczyt wystawić szkolne jasełka w kościele parafialnym pw. Wniebowstąpienia Pana Jezusa w Jaszkotlu. Gromkie brawa pod koniec i komentarze od parafian, że było wspaniale i częściej pragną podziwiać nasze występy to dowód na to, że młodzi artyści wystąpili znakomicie.

22 grudnia klasa VII, a po przeczytaniu fragmentu Pisma Św. i podzieleniu się opłatkiem,  zasiadła wspólnie do wigilijnego stołu. W spokojnej atmosferze rozpoczęliśmy wspólne kolędowanie.

W piątek 22 grudnia w naszej szkole odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez uczniów klas IV pod kierunkiem Pani Arlety Molisak, Pani Kingi Kalinowskiej i Pani Małgorzaty Samborskiej. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię świąt Bożego Narodzenia.

27 października w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie klas I. Przysięgę składało 29 uczniów. Pierwszoklasiści, wraz z pomocą starszych kolegów, przygotowali uroczystą akademię. Po pięknym występie, w którym nie brakowało wierszy, piosenek i uśmiechu pierwszaków wszyscy zebrani   uznali,   iż   można   dzieci   włączyć   do   braci   szkolnej.

Z okazji Dnia Nauczyciela, w naszej szkole Pani Alicja Sudoł, zorganizowała zabawę pt. Zgadnij kto kryje się pod zdjęciem?  Uczniowie odgadywali, który z nauczycieli jest na zdjęciu z dzieciństwa. Wyniki podamy już wkrótce.