09 listopada odbyło się uroczyste Pasowanie Pierwszoklasistów.

09 listopada o godzinie 11:11 wszyscy zebraliśmy się przed szkołą, by wspólnie odśpiewać Mazurka Dąbrowskiego. Przed uroczystym odśpiewaniem hymnu, został zasadzony pamiątkowy buk, aby upamiętnić 100- tną Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W tym roku 11 listopada 1918 r. obchodziliśmy stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji 7 listopada w naszej szkole odbyło się widowisko patriotyczne przygotowane przez szóstoklasistów oraz uczniów klas zerowych. Ten symboliczny spektakl przybliżył oglądającym historię Polski.

3 września odbył się apel inaugurujący nowy rok szkolny. Na uroczystość przybyli uczniowie, ich rodzice, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście. Pani dyrektor Marzenna Fedzin przywitała wszystkich zgromadzonych, życząc uczniom i nauczycielom wytrwałości oraz wielu sukcesów. Głos zabrał także Burmistrz Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie Antoni Kopeć oraz ksiądz Zbigniew Zapaśnik.

Kilka wspomnień z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/208.