Z okazji Mikołajek klasy VI i VII pojechały do parku trampolin Jumphall we Wrocławiu. Dziękujemy za zorganizowanie wyjazdu Pani Alicji Sudoł.

Uczniowie klas II a, II b i III wzięli udział w lekcji historii we wrocławskim Muzeum Historycznym w Ratuszu. Uczniowie poznali tajemnice wrocławskiego Ratusza oraz obejrzeli Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku. Było pięknie i ciekawie!

Klasy 0 a i 0 b podczas przedstawienia teatralnego pt. "Baśnie polskie" w budynku Radia i Telewizji we Wrocławiu.

Wycieczka klas zero do sali zabaw Piotruś. Dzieci mogły się tam bawić, coś przekąsić i się zrelaksować.

20 września uczniowie klasy VI, VII b oraz VIII a wzięli udział w Dolnośląskim Festiwalu Nauki. Uczestniczyliśmy w pokazach prezentujących "Nietrywialne pomysły na wykorzystanie zjawisk fizycznych w życiu codziennym". Zdalne sterowanie za pomocą światła? Poszukiwanie obiektów na odległość z zamkniętymi oczami? To jest to, co nas zaciekawiło.