Zerówki obserwowały dzisiaj gwiazdy w Planetarium Uniwersytetu Wrocławskiego. Było bardzo ciekawie.

23 marca uczniowie klas pierwszych oraz drugiej odwiedzili Hydropolis. Uczestniczyli najpierw w warsztatach, podczas których badali właściwości wody, wykonując różne doświadczenia. Kolejno zwiedzali wystawę poświęconą  głębinom oceanicznym, narodzinom planety i wody, a także historii inżynierii wodnej czy znaczeniu wody dla człowieka.

23 marca uczniowie (kl. III b, IV a, b i V) wraz z wychowawcami i opiekunami wzięli udział w niecodziennym wydarzeniu - Drodze Krzyżowej na Świętych Schodach w Sanktuarium Podwyższenia Krzyża w Sośnicy*, która była dopełnieniem rekolekcji wielkopostnych dla naszych dzieci. Kustosz Sanktuarium, ks. prof. Mieczysław Kogut po serdecznym powitaniu nas w progach świątyni, opowiedział o historii tego miejsca i przewodniczył w liturgii.

Klasy VI a, VI b i VII a podczas wycieczki do Wrocławia odwiedziły Muzeum Etnograficzne oraz punkt widokowy Sky Tower. W muzeum oglądali wystawy: "Dawna Wieś Dolnośląska"  i  wystawę "Wiosenna Plastyka Obrzędowa" z 950 eksponatami pisanek.

Wycieczka kl. 0 a i 0 b do kina na bajkę pt."Tedi i mapa skarbów".