06 lutego 2018 klasy V, VI a i VI b  uczestniczyły w przedstawieniu pt. "Piekło - Niebo". Uczniowie byli zachwyceni zwłaszcza scenografią i efektami dźwiękowymi.
Spektakl poruszył młodego widza, pokazywał sprawy ważne, sprawy codzienne, sprawy trudne ... .

6 lutego klasy pierwsze odwiedziły Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Uczniowie poznali historię powstania uniwersytetu i przepiękną opowieść o miejscowym krasnalu - Ekonomku. Dzieje te przedstawiła nam pani Tamara Chorążyczewska, która jest także autorką bajki o wrocławskich krasnalach.

Uczniowie klasy 0 a i 0 b  odwiedzili Wystawę Klocków Lego na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Uczniowie podziwiali gotowe makiety, spróbowali także swoich sił w budowaniu. Zabawa była wesoła!

7 grudnia klasy pierwsze i drugie odwiedziły Muzeum Narodowe we Wrocławiu. Tematem lekcji było Boże Narodzenie w sztuce. Uczniowie poznali wybrane dzieła związane z tematyką narodzin Chrystusa. Odbyły się także warsztaty plastyczno - techniczne.

Z okazji Mikołajek uczniowie klasy I a obejrzeli premierę filmu "Pierwsza gwiazdka" w kinie Nowy Horyzonty.  Po powrocie do szkoły, nie udało nam się spotkać już Świętego, ale zostawił dla nas słodkie upominki.