Klasy 0 a i 0 b podczas przedstawienia teatralnego pt. "Baśnie polskie" w budynku Radia i Telewizji we Wrocławiu.

Wycieczka klas zero do sali zabaw Piotruś. Dzieci mogły się tam bawić, coś przekąsić i się zrelaksować.

20 września uczniowie klasy VI, VII b oraz VIII a wzięli udział w Dolnośląskim Festiwalu Nauki. Uczestniczyliśmy w pokazach prezentujących "Nietrywialne pomysły na wykorzystanie zjawisk fizycznych w życiu codziennym". Zdalne sterowanie za pomocą światła? Poszukiwanie obiektów na odległość z zamkniętymi oczami? To jest to, co nas zaciekawiło.

12 czerwca uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Skalnego Miasta w Adrspach. Oto krótka fotorelacja.

Uczniowie klas IV, V i VI a  wzięli udział w warsztatach ekologicznych nad Zalewem Mietkowskim. Po niezwykle ciekawej lekcji przyrody, zwiedzili walory turystyczne plaży i pobliskiego lasu. Ostatnim punktem naszej wycieczki było ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek i ziemniaczków. Mniam, mniam ...