05 grudnia odbyło się spotkanie uczniów klas młodszych z panem policjantem - Michałem Kowalcem. Celem wizyty było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Pan policjant przybliżył dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, przypomniał numery alarmowe oraz zasady zachowania się podczas spotkania z nieznajomym.

Dzień Pluszowego Misia i Mikołajki  w klasie 0 a.

Wiersze uczniów klasy ósmej  Macieja Żygadło i Mileny Szafrańskiej oraz innych uczniów zapadają i w pamięć, i w serce…

Z okazji zbliżającej się rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie klas V,VII i VIII wzięli udział w projekcie szkolnym „Życzenia dla Polski”. Koordynatorami projektu były Panie: U.Gaber, M. Błażejewska-Koguciuk i M. Samborska.

Uczniowie klasy szóstej włączyli się do projektu szkolnego „Sałatkowa salsa” i na lekcjach języka polskiego redagowali swoje przepisy na kolorowe, zdrowe oraz smaczne dania.