Uczniowie klasy VI a wzięli udział w wiosennej edycji międzynarodowego projektu Dzieci Listy Piszą! Napisali swoje pierwsze, prawdziwe listy do kolegów i koleżanek z Kijowa i po miesiącu otrzymali upragnione odpowiedzi. Emocje przy odpakowywaniu były naprawdę duże… Oprócz miłych słów, w niektórych listach kryły się drobne prezenty...

09 maja uczniowie klasy V  opracowywali Kodeks Postaw Patriotycznych. Oto część wspólnych ustaleń.

Uczniowie klasy VI a zakończyli przygodę z lekturą „Dziewczynka z Szóstego Księżyca”, projektując i robiąc wspaniałe makiety planety Xorax. Wykazali się niezwykłą pomysłowością i twórczym, ambitnym podejściem do pracy. BRAWO!

Kanapki z chleba wieloziarnistego z twarożkiem, rzodkiewką i samodzielnie wyhodowanym szczypiorkiem smakują wyśmienicie! Wszystko zostało zjedzone do ostatniego okruszka! :)

Pierwszoklasiści i drugoklasiści wybrali się na wiosenną lekcję przyrody do sadu w Stacji Oceny Odmian w Zybiszowie. Zdobywali wiedzę między innymi o tym, jak z kwiatów powstają owoce. A wszystko w słońcu, w zapachu kwitnących drzew i wśród odgłosów brzęczenia pracowitych owadów. Serdecznie dziękujemy Pani Wiesławie Smolarczyk za zaproszenie oraz Panu Piotrowi Laskowskiemu za przekazaną wiedzę! Było pięknie!