Przedstawiamy fotorelację z dotychczasowych wycieczek realizowanych z funduszy unijnych.

 

 

Wycieczka do Warszawy 13-14 maja 2019 r.

W Warszawie zwiedziliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Łazienki Królewskie i Stare Miasto.

 

Wycieczka do Parku Miniatur, Schroniska "Szwajcarka" i na Sokolnik 13 maja 2019 r.

Klasy V a i b oraz VII b wzięły udział w wycieczce do Kowar. Tam zwiedzaliśmy Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska. Następnie udaliśmy się do schroniska "Szwajcarka" i stamtąd ruszyliśmy na Sokolik by podziwiać piękne krajobrazy.

 

Wycieczka do Kłodzka 07 maja 2019 r.

Zwiedzanie Kłodzka, Twierdzy Kłodzkiej, wizyta w Jaskini Radochowskiej, ognisko, wspólne zabawy na świeżym powietrzu oraz zdobycie Góry Cierniak (592 m n.p.m.).
Uczniowie klasy VI, VII b oraz VIII a  spędzili ten czas bardzo aktywnie. Były to niezapomniane chwile, piękne widoki, a przede wszystkim - lekcje: historii, wychowania fizycznego, przyrody, geografii, biologii, a także matematyki (gdy pan przewodnik mówił, że na schodku 41 znajdziemy ważny napis, albo czy daleko jeszcze? Tak, za 250 metrów będziemy na miejscu) na świeżym powietrzu, poza murami naszej szkoły.

 

Wycieczka do Muzeum Gross-Rosen i do Kościoła Pokoju w Jaworze 09 maja 2019 r.

Wyjazd klas ósmych oraz VII a w ramach projektu unijnego. Niezapomniane doświadczenie. Odwiedziliśmy także Kościół Pokoju w Jaworze.