Zajęcia w przedszkolu.

 

 

Jagódki

Tato Julki- strażak, w ramach innowacji czytelniczej przeczytał Jagódką bajkę i opowiedział o zawodzie strażaka. Obiecał,że niedługo odwiedzi nas wozem strażackim. W tym tygodniu, odwiedził nas wyjątkowy gość- Jaszczurka. Tato Julki- strażak, w ramach innowacji czytelniczej przeczytał Jagódką bajkę i opowiedział o zawodzie strażaka. Obiecał, że niedługo odwiedzi nas wozem strażackim. W tym tygodniu, odwiedził nas wyjątkowy gość- Jaszczurka.

Jabłuszka

„Jabłuszka” poznały ptaki powracające na wiosnę do Polski. Wykonały bociana na zajęciach plastycznych. W poniedziałek w ramach zajęć przyrodniczych odwiedziła nas jaszczurka- Migotek, a w środę  teatrzyk pt. „Pszczółka Kaja i Kucio”.

Wisienki

W tym tygodniu  w poniedziałek, odwiedziła nas jaszczurka- Migotek. W środę mieliśmy przyjemność poznać dzieci z grupy „Wiśnie” z Kątów Wrocławskich.