Ósmoklasistki w gronie najzdolniejszych młodych ludzi! Z radością i dumą informujemy, że Zuzanna Sudoł, uczennica klasy VIII „a” została laureatką XVI
Dolnośląskiego Konkursu dla uczniów szkół podstawowych zDolny Ślązaczek – z języka polskiego oraz finalistką z matematyki w roku szkolnym 2018/2019.

Pochwalić się także warto sukcesami Sylwii Brondel i Mileny Szafrańskiej, które w tym prestiżowym konkursie zostały finalistkami z języka polskiego. Tytuł finalisty daje uczniom dodatkowe punkty rekrutacyjne do wybranej szkoły ponadpodstawowej, a tytuł laureata zwalnia z egzaminu ósmoklasisty w przedmiocie, z którego został uzyskany oraz gwarantuje przyjęcie w pierwszej kolejności do publicznej szkoły ponadpodstawowej. Brawo! Gratulujemy! Uczennice do konkursu przygotowały panie: Urszula Gaber – część polonistyczna, Alicja Sudoł – część matematyczna.