Już kolejny rok z rzędu nasza szkoła przyłączyła się do Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej "Góra Grosza". Rozpoczęła się ona na przełomie listopada i grudnia 2015, a swój finał będzie miała na początku roku 2016. Akcja ma na celu zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną oraz na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu, bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego.

Nasza szkolna akcja prowadzona była przez Samorząd Uczniowski, a koordynowana przez panie: Renatę Mazurek i Beatę Dudziak. Uzbieraliśmy 130,38 zł. Za pomoc w przeliczaniu grosików dziękujemy paniom: Urszuli Gaber i Małgorzacie Walczak-Kosińskiej.

Renata Mazurek