W piątek 22 grudnia w naszej szkole odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez uczniów klas IV pod kierunkiem Pani Arlety Molisak, Pani Kingi Kalinowskiej i Pani Małgorzaty Samborskiej. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię świąt Bożego Narodzenia.

 

W pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus, oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.

Po przedstawieniu na wszystkich czekała jeszcze miła niespodzianka - występ Pani Agaty Kraweckiej, która na skrzypcach zagrała nam kilka kolęd.

Na koniec dzieci podarowały przybyłym gościom (a wśród nich byli: Ks. Proboszcz Zbigniew Zapaśnik, Pan sołtys Mariusz Lubiniecki wraz z żoną oraz Pani Jadwiga Martyszko)  świąteczne pierniczki, a Pani dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia. 

Serdecznie dziękujemy rodzicom: Państwu Marcie i Michałowi Chabzdom, Państwu Małgorzacie i Tomaszowi Szafrańskim a także Pani Annie Lisowskiej, Panu Sylwestrowi Gawłowi i Panu Grzegorzowi Dacyszyn za pomoc przy dekoracji sceny oraz Panu Filipowi Ilnickiemu za siano do stajenki.

Arleta Molisak