SZKOŁA PODSTAWOWA W SADKOWIE

 

zaprasza wszystkich uczniów i ich rodziców!

 

W szkole w Sadkowie uczy się blisko 250 dzieci w wieku 5 do 13 lat. Uczniowie pochodzą z Sadkowa i 11 okolicznych miejscowości: Sadowic, Sadkówka, Bliża, Baranowic, Pietrzykowic, Jaszkotla, Cesarzowic, Gądowa, Zybiszowa, Nowej Wsi Wrocławskiej i Zabrodzia. Z dziećmi pracuje w pełni wykwalifikowana i doświadczona kadra nauczycielska, którą kieruje Pani mgr Marzenna Fedzin. Szkoła Podstawowa w Sadkowie jest położona w bezpiecznym i malowniczym miejscu, jest czysta, kolorowa, zadbana i otoczona zielenią.

Zajęcia w Szkole Podstawowej w Sadkowie odbywają się w godzinach od 7:45 do 15:55. Świetlica szkolna pracuje w godzinach od 6:30 do 16:30. Dysponujemy salą gimnastyczną i boiskiem sportowym "Orlik". Tu po południu można skorzystać z zajęć typu: taekwondo, piłka nożna, taniec.
Największymi atutami szkoły są: dobre wyniki sprawdzianu po szóstej klasie, kształtujące się od wielu lat na poziomie średniej wojewódzkiej, a także bogata oferta zajęć pozalekcyjnych, konkursów, imprez i bardzo dobra współpraca rodziców z dyrektorem i nauczycielami.
Edukacja w szkole nie ogranicza się do zajęć w salach lekcyjnych - uczniowie często wyjeżdżają do muzeów, teatrów, na rozmaite imprezy. Wielką popularnością cieszą się wycieczki turystyczno - krajoznawcze, zielone szkoły, lekcje edukacyjne w terenie. W ofercie szkoły znajdują się rozmaite zajęcia dodatkowe np. kółko matematyczne, informatyczne (posiadamy dobrze wyposażoną salę komputerową i pracownię multimedialną), europejskie, teatralne, przyrodnicze, muzyczne, promujące zdrowie oraz szeroka gama zajęć sportowych. Dzięki temu szkoła tętni życiem od rana do wieczora.