Dnia 13 października w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej. Z tej okazji w sali gimnastycznej zgromadzili się nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale także inni pracownicy szkoły i  wielu rodziców. Uczniowie klasy III a i III b pod okiem p. Beaty Dudziak i p. Moniki Kraśniańskiej przedstawili krótki spektakl teatralny.

 

Uroczystość uświetnił występ taneczny koła Felix prowadzonego przez p. Małgorzatę Błażejewską - Koguciuk.  Wiersz wygłosiła także Izabela Fronia, za co serdecznie dziękujemy. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz wręczyli piękne laurki.
Zebrana  publiczność nagrodziła wszystkich wykonawców gromkimi brawami. Dzień upłynął w miłej i serdecznej atmosferze.

Występ koła teatralno - tanecznego Felix:

KOŁO FELIX WYSTĘP

 Monika Kraśniańska