29 kwietnia 2016 r. (w piątek) odbyła się premiera spektaklu „Minionkowo”. Tym razem uczestnicy Koła Teatralnego Felix wcielili się w rolę filmowych Minionków. Poszukują swoich guru, by zaraz niechcący ich się pozbyć….

Nasze stworki służyły królowi, Kleopatrze, pewnej pani szeryf, mistrzom kung-fu oraz złemu carowi…, a wszystko w rytmie muzyki tanecznej. Zarówno Minionki, jak i publiczność przy tej historii opowiedzianej pól żartem pół serio świetnie się bawili.

 

Spektakl ten przygotowała pani Małgorzata Błażejewska-Koguciuk wraz z dziewczynkami z klasy V a i VI b.

Tego dnia również nasi najmłodsi pokazali się w cudownej choreografii tanecznej przygotowanej przez panią Darię Turowską. Uczniowie klasy 0 b zatańczyli, wiernie oddając klimat, stroje i rytm Bollywood. Oglądający byli bardzo wzruszeni ich pokazem.

Obie panie instruktorki i opiekunki grup artystycznych pragną złożyć podziękowania rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w organizację i przygotowanie występów.

Małgorzata Błażejewska-Koguciuk