26 kwietnia 2016r. odbył się w naszej szkole  konkurs pt. "Znamy baśnie Andersena".

Wzięły w nim udział drużyny z klas drugich i trzeciej. Uczniowie rozwiązując różnorodne zadania musieli wykazać się szczegółową znajomością treści czterech baśni: "Brzydkiego kaczątka", "Dziewczynki z zapałkami", "Calineczki" i "Księżniczki na ziarnku grochu". Na koniec wykonali związane z tematem prace plastyczne wg własnych pomysłów.

WYNIKI
I miejsce - drużyna z klasy III - Izabela Fronia, Michalina Mastalińska, Nadia Maciejewska, Nikola Ratajczak, Wiktor Góźdź i Patryk Szozda.
II miejsce - drużyna z klasy IIa - Gabrysia Byrecka, Liliana Szafrańska, Zofia Słobodzian, Milena Socha i Maciej Sobiecki.
III miejsce - drużyna z klasy IIb - Miriam Chmurzyńska, Amelia Skrzydło, Martyna Nowak, Igor Wojtowicz, Miłosz Drohomirecki.

WSZYSTKIM GRATULUJEMY!

Konkurs przygotowały i przeprowadziły panie - Beata Dudziak, Jolanta Jasek - Więckowska, Daria Turowska.