Miło jest nam poinformować o rozstrzygnięciu naszego konkursu wielkanocnego na najładniejszą pisankę. Do udziału w konkursie zgłoszono 58 prac. Prace oceniła komisja konkursowa w następującym składzie: Pani Małgorzata Tul, Pani Arleta Molisak oraz Pani Jadwiga Martyszko.

Jury  zadecydowało następująco:

I MIEJSCE otrzymują:
•    Kacper Biśto
•    Katarzyna Chabzda
•    Milena Socha

II MIEJSCE otrzymują:
•    Martyna Osak
•    Malwina Puch
•    Szymon Puchalski
•    Karolina Socha

III MIEJSCE otrzymują:
•    Nela Daról
•    Karolina Kicińska
•    Klaudia Listkiewicz
•    Julia Maciaszek
•    Marcel Marciniak
•    Wojciech Walasek

Pozostali uczestnicy (45 osób), otrzymali wyróżnienia :) Są nimi: Miriam Chmurzyńska, Nina Wach, Magdalena Świetlińska, Oliwia Osak, Nikola Pieniążek, Natalia Marciniak, Marcel Marciniak, Julia Jankiewicz, Maja Jankiewicz, Mateusz Puchalski, Marcel Puchalski, Maciek Polański, Magdalena Zadworna, Julia Kawa, Aleksandra Świetlińska, Zuzanna Kowalczyk, Amelia Pietrzak, Jessica Pieniążek, Agata Urbańczyk, Michał Stępień, Julia Maciaszek, Agnieszka Samborska, Barbara Łukasik, Amelia Popera, Zuzanna Woroniuch, Jędrzej Hajdasz, Gabriela Lisowska, Grzegorz Maciaszek, Gracjana Szulc, Antoni Andrzejczak, Wiktoria Kiź, Weronika Wasila, Martyna Nowak, Wiktoria Kijanka, Hanna Głowacz, Nela Wiącek, Jacek Foksa, Krzysztof Nowak, Wiktoria Skura, Zuzanna Paszkot, Julia Ilnicka, Mikołaj Mastaliński, Michalina Mastalińska, Emilia Tyszka, Aleksandra Kwiecień.

Uroczystego ogłoszenia wyników oraz wręczenia dyplomów i nagród dokonano 23.03.2016r., podczas szkolnego przedstawienia wielkanocnego.

Gratulujemy laureatom oraz serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za ogromny wkład pracy i piękne rękodzieła.

Zapraszamy do podziwiania wystawy wszystkich prac konkursowych, która mieści się w głównym holu naszej szkoły.

Arleta Molisak i Jadwiga Martyszko