W środę 29.05.2019 odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci przedszkolnych oraz rodzicami  dzieci, które  rozpoczynają edukację przedszkolną  w naszej placówce od września 2019,  o godz. 18:00 z Dyrektorem w sali gimnastycznej, a o godz. 18:30 z wychowawcami poszczególnych grup. Podczas zebrania poruszony zostanie m.in. temat bezpieczeństwa w szkole.

Przedstawiamy jadłospis od 20 do 24 maja 2019 r.

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

informujemy o decyzji MKS Oświaty Solidarność o bezterminowym zawieszeniu akcji  strajkowej w naszej szkole.

W związku z tym od poniedziałku 29 kwietnia zajęcia szkolne odbywać się będą zgodnie z planem lekcji.

Drodzy Rodzice,

konferencja na temat zagrożeń cyfrowych w ramach Akademii Rodziców odbędzie się 14.05.2019 o godz. 17.00. Później odbędą się spotkania z wychowawcami.

Zapraszamy!!!

Uwaga rodzice klas VI, VIII a i VIII b: wychowawcy tych klas będą wtedy na dwudniowej wycieczce wraz z uczniami.

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice.
Prosimy o zapoznanie się z apelem Burmistrza Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie:

Z ostatnich doniesień wynika, że strajk nauczycieli jest przesądzony. W poniedziałek strajk podejmą nauczyciele i pracownicy administracyjni szkół i przedszkoli publicznych.