18 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Pożegnaliśmy naszych absolwentów, a następnie odbyło się wręczenie statuetek najlepszym i najzdolniejszym uczniom naszej szkoły.

18 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste pożegnanie klas ósmych. Dziękujemy wszystkim za przygotowanie występu, a w szczególności paniom Kindze Kalinowskiej, Małgorzacie Błażejewskiej - Koguciuk, naszej Dyrekcji i Rodzicom klas ósmych. Dziękujemy również Pani Wiceburmistrz Katarzynie Łapińskiej - Szymańskiej za przybycie i ciepłe słowa. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów uroczystości.

24 stycznia odbył się bal karnawałowy dla naszych uczniów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć tutaj i na FB szkoły.

Dzieci z klas 0 a i 0 b postanowiły wspólnie uczcić Dzień Babci i Dziadka przygotowując uroczysty występ dla Szanownych Gości. Przy okazji tego wydarzenia mali uczniowie nieco zmienili zwyczaj i postanowili, że…