Jabłuszka, Wisienki, Jagódki i Malinki podczas zajęć w przedszkolu.

 

 

Grupa I Jabłuszka

Grupa „Jabłuszka”  wprowadzona została w tym tygodniu w temat: „Zwierzęta z naszych pól i lasów”. Dzieci na zajęciach klasyfikowały zwierzęta ze względu na zamieszkiwane środowisko, malowały farbami liska (mieszały kolor żółty z czerwonym, tak by powstał im pomarańczowy) oraz oglądały prezentację multimedialną o zwierzątkach.

 

Grupa II Wisienki

Grupa „Wisienki”  wprowadzona została w tym tygodniu w temat: „Zwierzęta z naszych pól i lasów”. Dzieci na zajęciach słuchali opowiadania o lisie, nauczyły się piosenki o wiewiórce oraz  obejrzały przygotowany przez panie teatrzyk „Zwierzęta polne i leśne”.

 

Grupa III Jagódki

Gimnastyka świetna sprawa dla "Jagódek" to zabawa.

 

 

Grupa IV Malinki

Gr. IV „Malinki” – wprowadzona została w temat: „Zwierzęta pół i lasów”.