Z przyjemnością informuję, że uczniowie Szkoły Podstawowej w Sadkowie zostali zaproszeni do KONCERTU LAUREATÓW i otrzymali NAGRODĘ SPECJALNĄ za reżyserowane przez Panią Urszulę Gaber widowisko pt. "Ta, co nie zginęła"

Pozdrowienia świąteczne z przedszkola.

 

 

Trzy uczennice klasy ósmej: Sylwia Brondel, Zuzanna Sudoł, Milena Szafrańska zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego zDolnego Ślązaczka polonistycznego. Organizatorem konkursu jest Dolnośląski Kurator Oświaty.

 

12 grudnia nasi szkolni wolontariusze wybrali się do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Małkowicach oto krótka fotorelacja.

 

 

Przedstawiamy jadłospis na kolejny tydzień.

 

 

Wybór dostawców artykułów spożywczych na rzecz Szkoły Podstawowej w Sadkowie - Informacja w trybie art. 86, ust. 5 ustawy PZP

 

 

Szanowni Państwo,
prosimy o zapoznanie się z materiałami informacyjnymi dotyczącymi rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Do wiadomości dołączony jest również komunikat MEN, w którym znajdą Państwo m.in. informację o działaniach informacyjnych ministerstwa, wsparciu samorządów przy rekrutacji na rok szkolny 2019/2020, a także statystyki dotyczące naboru do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Zapraszamy naszych uczniów do udziału w Międzynarodowym Konkursie pt. Kangur Matematyczny.

 

 

Spotkanie naszych uczniów z Mikołajem. Po więcej zdjęć zapraszamy na szkolnego FB.

 

 

Mikołajkowy występ koła Felix.

 

 

Mikołaj w asyście wspaniałych Śnieżynek.