​Świeża woda - zdrowia doda. Klasa V zachęca do picia wody. Nasza pierwsza niebieska środa.

 

 

Drodzy Rodzice,

zapraszamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami dotyczącymi rekrutacji na rok szkolny 2018/2019, dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły:

 

28.02.2018 r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski, w którym wzięło udział 37 uczestników. Cieszy się on niezmiennie dużym powodzeniem, a to z kolei napawa nadzieją, iż poezja jest zarówno lubiana, jak i rozumiana. Tegoroczny poziom prezentacji utworów był naprawdę wysoki, dlatego komisja nagrodziła wszystkich.

Szkolny konkurs pt. "Rodzinna pisanka wielkanocna", szczegóły konkursu znajdują się poniżej.

 

 

Mamy zaszczyt przedstawić mistrzów rachowania w tym roku szkolnym:

Zuzanna Sudoł  z klasy  VII a 
oraz Radosław Pałys z VI a


Wicemistrzami zostali:

W pierwszym semestrze grupka uczniów z klasy VI a postanowiła spróbować swych sił aktorskich oraz reżyserskich i wspólnie pracowali przez kilka tygodni nad filmem, który miał być zwieńczeniem omawianej lektury „Dynastia Miziołków”. Bawili się przy tym świetnie, co zapewne wszyscy zauważą, oglądając ich dzieło.

 

​Uczniowie klasy V utrwalali wiedzę o jednostkach monetarnych na świecie, korzystając z zasobów domowych  oraz aplikacji Aurasma.

Byli zachwyceni.

 

Przedstawiamy wyniki  szkolnego etapu Mistrzostw Dolnego Śląska.

 

 

13 lutego 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich odbył się  IV Gminny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas siódmych oraz uczniów klas gimnazjalnych. Wśród zwycięzców i wyróżnionych znalazły się nasze uczennice.

W kategorii recytacja:

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować do Pani Arlety Molisak.

 

 

Walentynkowy taniec miłości w wykonaniu klasy 0 b- Rumba taniec latynoamerykański.

 

 

Uczniowie klasy V radzą jak uczyć się efektywnie.