Dzieciom z gr.III „Jagódki”  przybliżony został temat kosmosu.

 

 

Gr. IV „Malinki ” na zajęciach plastycznych wykonała makietę miasta.

 

 

Mit o Demeter i Korze w wykonaniu uczniów klasy V a.

 

 

Dzieci z klas 0 a i 0 b postanowiły wspólnie uczcić Dzień Babci i Dziadka przygotowując uroczysty występ dla Szanownych Gości. Przy okazji tego wydarzenia mali uczniowie nieco zmienili zwyczaj i postanowili, że…

 

Mamy zaszczyt ogłosić, że Hubert Rabczuk z klasy II a oraz Zuzanna Sudoł z klasy VIII a, zostali wyróżnieni w Ogólnopolskim Konkursie pt. Alfik Matematyczny. Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej edukacji.

 

 

W tym tygodniu przedszkolaki poznawały instrumenty i świat muzyki.

 

 

Zajęcia dla dzieci w grupie V, "Gruszeczki" w  świecie bajek.

 

 

Walentynki, czyli dzień dobrych uczuć...

 

 

Już jest nowa sala gimnastyczna. Zajęcia wychowania fizycznego będą odbywały się w nowej sali. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

 

Przypominamy rodzicom i opiekunom, że Ministerstwo Edukacji Narodowej jak zawsze przed każdymi feriami, przygotowało specjalny poradnik dotyczący bezpiecznego wypoczynku, który jest dostępny na stronie internetowej resortu. Poniżej znajduje się poradnik, o czym warto pamiętać przed feriami.

 

W piątek, 25.01.2019 r. odbył się bal karnawałowy w gr. I „Jabłuszka”. Były tańce i zabawy przy muzyce oraz słodki poczęstunek. Następnie dzieci dołączyły do wspólnej zabawy z pozostałymi grupami na holu przedszkola.