Dnia 19.12.2018 r. w Naszym Przedszkolu odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Dzieci wraz z nauczycielkami wykonały przepiękne prace, by móc wystawić je na Kiermaszu. Pieniądze zebrane z Kiermaszu zostaną przeznaczone na potrzeby przedszkola. Dziękujemy

Dyplomy za udział w Światowym Tygodniu Tabliczki Mnożenia we wrześniu 2018.

 

 

Uczniowie klasy VI- wyniki:
dziewczęta: 1. Zuzanna Matusewicz   2. Oliwia Wysoczańska   3. Wiktoria Kijanka
chłopcy:      1. Franciszek Skraban     2. Akradiusz Smyrak      3. Kacper Noceń

W mistrzostwach klasy 4-ej w tenisie stołowym za rok szkolny 2018/19 najlepsze wyniki uzyskali:
dziewczęta:  1. Nikola Pieniążek   2. Andżelika Samborska  3. Paulina Konieczna   4. Martyna Pałys
chłopcy :     1. Miłosz Sala   2. Filip Skrętkowicz  3. Tymek Pająk     4. Antek Fronia.

Szkolny Wolontariat pomaga zwierzętom ze schroniska przetrwać zimę.

 

 

Akcja  #RazemNaŚwięta  zorganizowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, polegająca na podjęciu działań związanych z przedświątecznym wolontariatem.
Zostaliśmy zgłoszeni przez Panią Dyrektor, a nasze działania to:

W naszym przedszkolu zawitał wyjątkowy gość. Mama Kasi z grupy Jabłuszek Pani Agata, nauczyciel j.angielskiego i skrzypaczka która grała w Orkiestrze. Gość zaprezentował kolędy wykonywane na skrzypcach, przedstawił budowę instrumentu, opowiedział o swojej przygodzie z muzyką.

 

Dnia 19 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w korowodzie postaci  historycznych i… zawędrowali aż do Ratusza. Tutaj, niecodziennych gości ,serdecznie przyjęli  Burmistrz Łukasz Zbroszczyk  wraz z  Wiceburmistrzem Katarzyną Łapińską – Szymańską.

W związku z zaplanowanymi wigiliami klasowymi w dniu 21 grudnia (piątek) stołówka szkolna nie będzie wydawać obiadów.

 

 

Mimo, że pogoda za oknem jest bardziej jesienna niż zimowa to do naszego przedszkola zawitała już zima. Przedszkolaki dekorują wraz z swoimi Paniami sale i korytarze przedszkolne. Pojawiły się także pięknie zdobione  choinki.

„Pasowanie na przedszkolaka" to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie.