28 listopada 2013 r. w naszej szkole odbyła się premiera spektaklu pt."Magiczna parasolka". Na scenie zaprezentowało się ok. 30 uczestników Koła Teatralnego FELIX.

Spektakl ten opowiadał o samotności, niezrozumieniu, a jednocześnie także o możliwości spełniania swoich marzeń. Była to nietypowa i dzięki temu naprawdę magiczna wizja dziecięcych pragnień. Tytułowa parasolka najpierw była symbolem odrzucenia, następnie zaś realizacji marzeń. Pozwoliła naszym bohaterom uzmysłowić sobie, że warto dążyć do celu.

Finałowa piosenka w rytm jesiennego walca wprowadziła oglądających w chwilę zadumy. Wszyscy z zachwytem przyglądali się tańczącym z parasolkami aktorom, których potem nagrodzono gromkimi brawami.

16 maja 2012 r. odbył się w naszej szkole Majowy Poranek Artystyczny, podczas którego uczestnicy Koła Teatralnego Feliks zaprezentowali swoje wokalne i taneczne talenty. Było i poważnie, i wesoło, romantycznie z jednej strony, a z drugiej przebojowo. Wykonanie bardzo pięknych, lirycznych piosenek wzbudziło zachwyt wszystkich oglądających. Z wielkim entuzjazmem przyjęto też orientalne pokazy taneczne oraz indywidualne występy młodych artystów.

17 lutego 2012 r. Koło Teatralne Feliks wzięło udział w IX Gminnym Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży w Jaszkotlu. Młodzi aktorzy zaprezentowali spektakl "Piracka Wyprawa", kabaret "Jaś i Małgosia" oraz układ taneczny w rytmie latino dance. Występy naszych uczniów zostały przyjęte przez publiczność z wielkim entuzjazmem a nagrodzone gromkimi brawami.

Koło Teatralne "Felix" istnieje od 2002 roku. Odpowiada za imprezy i uroczystości szkolne, a także reprezentuje szkołę podczas różnych przeglądów i konkursów teatralnych.
Młodzi artyści współtworzą teatralne przedstawienia, którymi są różne formy, m.in. pantomima, kabaret, skecz, spektakl, montaż poetycko-muzyczny. Przede wszystkim jednak świetnie się bawią ze sobą, pokonują nieśmiałość, rozwijają wyobraźnię i talent. Udział w tych dodatkowych zajęciach niezaprzeczalnie wspomaga rozwój emocjonalny dzieci.
Koło teatralne od lat cieszy sie popularnością, a spektakle młodych twórców budzą zachwyt i podziw. Autorskie przedstawienia z wielką pasją i zapałem tworzy pani Małgorzata Błażejewska - Koguciuk, opiekun koła.