​Uczniowie klasy V utrwalali wiedzę o jednostkach monetarnych na świecie, korzystając z zasobów domowych  oraz aplikacji Aurasma.

Byli zachwyceni.

 

Przedstawiamy wyniki  szkolnego etapu Mistrzostw Dolnego Śląska.

 

 

13 lutego 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich odbył się  IV Gminny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas siódmych oraz uczniów klas gimnazjalnych. Wśród zwycięzców i wyróżnionych znalazły się nasze uczennice.

W kategorii recytacja:

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować do Pani Arlety Molisak.

 

 

Walentynkowy taniec miłości w wykonaniu klasy 0 b- Rumba taniec latynoamerykański.

 

 

Uczniowie klasy V radzą jak uczyć się efektywnie.

 

 

15.02.2018 r. młodsza część koła teatralnego FELIX zaprezentowała naszym milusińskim dwa profilaktyczne kabarety. Jeden z nich opowiadał o konieczności mycia owoców przed jedzeniem, drugi natomiast o szkodliwości palenia zarówno czynnego, jak i biernego.

 

​"Skaczące żabki" z klasy VI a w korytarzowej grze "podłogowej".

 

 

Spośród prawidłowych rozwiązań zadania konkursowego z matematyki z  okazji walentynek, nagrodę wylosował Radek Pałys z klasy VI a.

Brawo !

 

13 lutego odbył się w naszej szkole I etap Mistrzostw Sudoku Dolnego Śląska. Życzymy powodzenia w eliminacjach. Uczniowie wybrali wygodę i domową atmosferę.

 

 

Czy wiecie, że dzieci zaczynają eksperymentować z paleniem już w V i VI klasie podstawówki, a w wieku 13 lat już ponad połowa z nich przynajmniej raz spróbowała papierosa (źródło: WHO). Palenie w tak młodym wieku może mieć groźne skutki w przyszłości. Codziennie w Polsce papierosa po raz pierwszy próbuje 500 nieletnich chłopców i dziewcząt. Zapraszamy do zapoznania się z kampanią antynikotynową #Niespalsienastarcie.

 

Zimowa śnieżynka została wykonana z cukru. To doskonała zabawa twórcza.