Nasza uczennica Zuzanna Sudoł z klasy VIII a laureatką  Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązaczek".
 
 
 
 
 

Czyli co słychać w przedszkolu.

 

 

Oto jak Przedszkolaki przywitały wiosnę.

 

 

 

Marzycielska Poczta. Listy i kartki gotowe do wysłania.

 

 

Motywujące słowa w gabinecie polonistycznym.

 

 

Drodzy Rodzice Uczniów Klas Ósmych,
informacja o rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok 2019/2020 znajduje się na stronie Rekrutacja 2019/2020. Prosimy rodziców i uczniów o zapoznanie się z tymi informacjami oraz z Zarządzeniem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego.

 

Pierwsze zwiastuny wiosny, projektowanie domów, malowanie węglem i ekspresja twórcza w klasie 0 b.

 

 

Jabłuszka, Wisienki, Jagódki i Malinki podczas zajęć w przedszkolu.

 

 

21 marca - Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa tzw. DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI, który ma na celu promowanie praw tych osób do pełnego uczestniczenia w życiu społecznym. Uczniowie klasy VI włączają się w akcję organizowaną już od 2005 roku, z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa.

 

Koło Teatralne Felix miało zaszczyt zaprezentować się podczas XXVIII Przeglądu  Twórczości Scenicznej Młodych PRZEKRĘT 2019 w XVII LO im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu. Dla młodych aktorów te dwa dni były niezapomnianym przeżyciem i wielką przygodą, a już na pewno istotnym artystycznym doświadczeniem.

Interpretacje muzyczne Pieśni IX Jana  Kochanowskiego w wykonaniu uczennic  klasy VIII  "a".

 

 

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pokazach chemicznych. Zabawa oraz samodzielne wykonywanie eksperymentów, czyli to co uczniowie lubią najbardziej.