Śniadanie daje moc w klasie 0 b.

 

 

Klasa VI a w ramach projektu „Od ziarenka do bochenka” przygotowała prezentacje i filmiki na ten właśnie temat. Na szczególną uwagę zasługują dwie prace: Mai Krzemianowskiej i Wiktorii Bijak. Dziewczynki  wykorzystały materiały polonistki i swoje własne, dzięki czemu ich prace są pełne i ciekawe.
Zapraszamy do oglądania...

 

W naszej szkole realizujemy projekt "Poznawanie kultur innych narodów - kraje kontynentów". W tym tygodniu poznajemy kulturę indyjską. Uczennicy z klasy siódmej przygotowały prezentację  i przyniosły strój sari- pokazały jak się go nosi.

 

 

Hans widziany oczami naszych młodszych uczniów.

 

 

 

W ramach współpracy ze Szkolnym Kołem Wolontariatu piątoklasiści odwiedzili podopiecznych Zakładu Opiekuńczo – Pielęgnacyjnego wrocławskiej „Caritas” w Małkowicach. Nasi młodzi aktorzy zaprezentowali swój program artystyczny, który został nagrodzony gromkimi brawami. Na pożegnanie przy akompaniamencie Mateusza Żuka wszyscy zaśpiewali najpiękniejsze piosenki łączące pokolenia. Wspólny radosny śpiew rozbrzmiewał w całym ośrodku!

 Uczniowie klasy V grają w PIŁKARZYKI. Gry zostały wykonane samodzielnie. Gratulujemy pomysłu.

 

 

Klasa 0 a podczas zdrowego śniadania. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pysznych produktów. Śniadanie bardzo nam smakowało!

 

 

Szkolne Koło WOLONTARIATU podjęło decyzję o naszej wspólnej akcji – ADOPCJI WIRTUALNEJ  PSA. Po zebraniu deklaracji i pierwszych złotówek, wybraliśmy HANSA, który naprawdę potrzebuje wsparcia ludzi.

 

W naszej szkole jest realizowany projekt edukacyjny „Od ziarenka do bochenka”. Piątoklasiści wraz z rodzicami przyłączyli się do tej akcji i napisali piękne wiersze o chlebie. Ich treść prezentujemy poniżej.

 

​Uczniowie, korzystając z  Jigsaw puzzle, tworzyli swoje puzzle nawet z 200 elementów. Oto efekty ich pracy. Najtrudniej było ... wyciąć.

 

 

Uczniowie na lekcjach etyki przygotowali prezentacje z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.

 

 

Najpierw zasialiśmy owies, później zrobiliśmy z niego świąteczne stroiki, a teraz życzymy Wesołych Świąt!