Zajęcia dla dzieci w grupie V, "Gruszeczki" w  świecie bajek.

 

 

Walentynki, czyli dzień dobrych uczuć...

 

 

Już jest nowa sala gimnastyczna. Zajęcia wychowania fizycznego będą odbywały się w nowej sali. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową rubryką- Humor i Matematyka. Co tydzień nowy humor!

 

 

Przypominamy rodzicom i opiekunom, że Ministerstwo Edukacji Narodowej jak zawsze przed każdymi feriami, przygotowało specjalny poradnik dotyczący bezpiecznego wypoczynku, który jest dostępny na stronie internetowej resortu. Poniżej znajduje się poradnik, o czym warto pamiętać przed feriami.

 

W piątek, 25.01.2019 r. odbył się bal karnawałowy w gr. I „Jabłuszka”. Były tańce i zabawy przy muzyce oraz słodki poczęstunek. Następnie dzieci dołączyły do wspólnej zabawy z pozostałymi grupami na holu przedszkola.

 

24 stycznia odbył się bal karnawałowy dla naszych uczniów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć tutaj i na FB szkoły.

 

 

W piątek 25 stycznia dla dzieci Panie z przedszkola przygotowały zabawę karnawałową. Wszystkie dzieci były przebrane w stroje i świetnie się bawiły.

 

 

Fotorelacja z Dnia Babci i Dziadka w naszym przedszkolu. Zapraszamy do obejrzenia.

 

 

Film naszych uczniów "Skazani na wolność" zajął I miejsce! Serdeczne gratulacje dla Mileny Szafrańskiej, Martyny Czyczerskiej i Macieja Żygadło oraz pana Dominika Grąza po kierunkiem, którego powstał utwór. Ponadto Maciej Żygadło zdobył I miejsce jako najlepszy aktor.

 

 

 Co ma wspólnego matematyka z grochem i wykałaczkami? Rozpoznawanie i tworzenie brył.