Informujemy, że zebranie dla rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola od września br. odbędzie się 27.08.2018 r. o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy. 

 

 

Kilka wspomnień z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/208.

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego przedstawienia, naszego szkolnego koła teatralnego Felix, pt. "Książę szuka żony" cz. 1.

 

 

Kochani,
bardzo serdecznie dziękujemy WAM -  OPIEKUNOM HANSA.
Udało nam się zebrać kwotę na jego utrzymanie również w czasie wakacji.
Jesteście wspaniali.
Szkolni opiekunowie Hansa / według kolejności zgłoszeń:

Dzieci z zerówek zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne podczas corocznego występu z okazji Dnia Rodziny. Również rodzice mieli możliwość zatańczyć z dziećmi i bardzo im się to podobało. Na koniec rodzice przygotowali dla nas pyszny, słodki poczęstunek. Dziękujemy!

 

Dyplom i podziękowania za wsparcie Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

 

 

15 czerwca zgodnie z ideą Dnia Pustej Klasy, porzuciliśmy naukę w szkolnych murach łącząc się z przyrodą. Na trawie odbył się piknik podczas którego uczniowie rozmawiali i grali w gry, które przynieśli.

 

 

12 czerwca uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Skalnego Miasta w Adrspach. Oto krótka fotorelacja.

 

 

8 czerwca, w naszej szkole, odbył się Przegląd Młodych Talentów Muzycznych, który zorganizował Samorząd Uczniowski.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu na najładniejszą salę, który odbywał się przez cały rok, zwycięzcom gratulujemy!

 

 

8 czerwca wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji promującej czytanie książek.

 

 

14 maja uczniowie klas IV - VII przystąpili do Ogólnopolskiego Dyktanda Szkolnego  zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej. W tym konkursie uczennica klasy siódmej zajęła ósme miejsce w Polsce i otrzymała dyplom laureata. Pozostałym uczestnikom wręczono  dyplomy uznania.