Informuję, że mimo trwającego w szkole strajku, w dniach 15, 16 i 17 kwietnia odbędą się planowo egzaminy ósmoklasistów. Autobusy szkolne dowiozą uczniów do szkoły na godzinę 8.00.
Z pozdrowieniami
Beata Wysoczańska
wicedyrektor szkoły

Prosimy o zapoznanie się z następującą informacją dotyczącą strajku w szkołach i przedszkolach 8 kwietnia.

 

 

Szanowni Rodzice,
prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją o akcji protestacyjnej.

 

 

 

Drodzy Rodzice,

zapraszamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami dotyczącymi rekrutacji na rok szkolny 2019/2020, dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły:

 

Drodzy Rodzice,

zapraszamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami dotyczącymi rekrutacji na rok szkolny 2019/2020, dokumenty należy składać w sekretariacie przedszkola:

 

Dziś klasę 0 a odwiedziła pisarka i artystka Pani Katarzyna Georgiou. Pani Katarzyna poprowadziła z nami warsztaty literacko-plastyczno-przyrodnicze pod hasłem "Strefa bałaganu". Było super

 

 

Uczennice naszej szkoły w sposób mistrzowski zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie.

 

 

Tajemnicze ogrody w klasach czwartych.

 

 

Rekolekcje Wielkopostne dla naszych uczniów.

 

 

 

Szanowni Rodzice! Przed nami kolejna konferencja w ramach Akademii Rodzica. Po marcowym spotkaniu w panią mediator, tym razem na kwiecień mamy zaproszonego gościa specjalnego, prof. Jakuba Andrzejczaka, a temat niezwykle istotny, bo tyczy się współczesnych zagrożeń cyfrowych. Rezerwujcie czas na czwartek 25 kwietnia godz. 17.00. Więcej o naszym prelegencie:
https://jakubandrzejczak.pl

 

Nasza uczennica Zuzanna Sudoł z klasy VIII a laureatką  Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązaczek".