Dzień Kropki w naszej szkole.

 

 

Porządkujemy ogródek przy naszej szkole i wykopujemy cebulki żonkili, aby je zagospodarować na naszym nowym terenie. Powstaną nasze Pola Nadziei.

 

 

Poniżej znajduje się nowy rozkład jazdy autobusów. Zapraszamy do zapoznania się.

 

 

Drodzy Uczniowie, w tym roku szkolnym nie rezygnujemy z wirtualnej adopcji Hansa. Potrzebuje on leków i specjalnej opieki medycznej. Nie będziemy od nowa zbierać deklaracji, tylko przypominamy o naszym  działaniu. Można zrezygnować, jednak zachęcamy kolejnych uczniów do pomocy. Nasze zobowiązanie już trwa 6 miesięcy. Dziękujemy Wam z całego serca.

 

3 września odbył się apel inaugurujący nowy rok szkolny. Na uroczystość przybyli uczniowie, ich rodzice, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście. Pani dyrektor Marzenna Fedzin przywitała wszystkich zgromadzonych, życząc uczniom i nauczycielom wytrwałości oraz wielu sukcesów. Głos zabrał także Burmistrz Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie Antoni Kopeć oraz ksiądz Zbigniew Zapaśnik.

Informacja na temat podręczników na nowy rok szkolny znajduje się poniżej.

 

 

 

Prezentujemy Państwu nasze nowe przedszkole. Mamy nadzieję, że wszystkie maluchy będą czuły się w nim dobrze :-)

 

 

Dyplom za udział w III edycji akcji "Jak nie czytam, jak czytam".

 

 

 

Miło nam poinformować, że nasza szkoła włączyła się do projektu #WiosnaEdukacji.
30 sierpnia odbyło się pierwsze spotkanie w Warszawie w siedzibie fundacji Ashoka, w którym braliśmy udział. Wydarzenie było prowadzone przez Oktawię Gorzeńską, Ewę Radanowicz, Martynę Rubinowską i Agatę Baj.
Przed nami rozpoczyna się wspaniała kilkumiesięczna przygoda! 

Drodzy rodzice i uczniowie,
informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się  3 września            o godzinie 9.45 w nowej szkole.
O godzinie 9.00 odbędzie się msza święta w kościele w Sadkowie.

Do zobaczenia!

Informujemy, że poniżej znajdują się druki do pobrania dla rodziców:

 

 

Informujemy, że zebranie dla rodziców dzieci uczęszczających do klasy pierwszej  i do zerówek od września br. odbędzie się 27.08.2018 r. o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy.