Pozdrowienia świąteczne z przedszkola.

 

 

Trzy uczennice klasy ósmej: Sylwia Brondel, Zuzanna Sudoł, Milena Szafrańska zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego zDolnego Ślązaczka polonistycznego. Organizatorem konkursu jest Dolnośląski Kurator Oświaty.

 

12 grudnia nasi szkolni wolontariusze wybrali się do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Małkowicach oto krótka fotorelacja.

 

 

Przedstawiamy jadłospis na kolejny tydzień.

 

 

Wybór dostawców artykułów spożywczych na rzecz Szkoły Podstawowej w Sadkowie - Informacja w trybie art. 86, ust. 5 ustawy PZP

 

 

Szanowni Państwo,
prosimy o zapoznanie się z materiałami informacyjnymi dotyczącymi rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Do wiadomości dołączony jest również komunikat MEN, w którym znajdą Państwo m.in. informację o działaniach informacyjnych ministerstwa, wsparciu samorządów przy rekrutacji na rok szkolny 2019/2020, a także statystyki dotyczące naboru do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Zapraszamy naszych uczniów do udziału w Międzynarodowym Konkursie pt. Kangur Matematyczny.

 

 

Spotkanie naszych uczniów z Mikołajem. Po więcej zdjęć zapraszamy na szkolnego FB.

 

 

Mikołaj w asyście wspaniałych Śnieżynek.

 

 

05 grudnia odbyło się spotkanie uczniów klas młodszych z panem policjantem - Michałem Kowalcem. Celem wizyty było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Pan policjant przybliżył dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, przypomniał numery alarmowe oraz zasady zachowania się podczas spotkania z nieznajomym.