Drodzy Rodzice,
prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa, które opracowało MEN:

Do pobrania plik PDF: Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów
Osoby i instytucje, do których można zgłosić się o wsparcie w sytuacjach wymagających pomocy psychologiczno-pedagogicznej i wychowawczej
Do pobrania plik PDF: Osoby i instytucje. Pomoc psychologiczno-pedagogiczna i wychowawcza
Dodatkowo przypominamy o procedurach bezpieczeństwa obowiązujących na terenie naszej placówki: Statut

W środę 29.05.2019 odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci przedszkolnych oraz rodzicami  dzieci, które  rozpoczynają edukację przedszkolną  w naszej placówce od września 2019,  o godz. 18:00 z Dyrektorem w sali gimnastycznej, a o godz. 18:30 z wychowawcami poszczególnych grup. Podczas zebrania poruszony zostanie m.in. temat bezpieczeństwa w szkole.

 

 

10 czerwca o godz. 17:30 odbędzie się zebranie dla rodziców dzieci, które w roku szkolnym 2019/2020 rozpoczną naukę w klasie 0. Zebranie odbędzie się w sali 107.

 

 

 

Zajęcia z sensoplastyki w przedszkolu.

 

 

 

 Nasz uczeń Maciej Pająk z klasy IV został wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie pt. "Kangur Matematyczny" . Gratulacje!

 

 

 

 „Jabłuszka”  poznały symbole narodowe. Oglądały krótki film edukacyjny o tej tematyce. Na zajęciach plastycznych dzieci malowały flagę Polski.  

 

 

Co słychać w przedszkolu- fotorelacja z zajęć.

 

 

Drodzy Rodzice,

konferencja na temat zagrożeń cyfrowych w ramach Akademii Rodziców odbędzie się 14.05.2019 o godz. 17.00. Później odbędą się spotkania z wychowawcami.

Zapraszamy!!!

Uwaga rodzice klas VI, VIII a i VIII b: wychowawcy tych klas będą wtedy na dwudniowej wycieczce wraz z uczniami.

 

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

informujemy o decyzji MKS Oświaty Solidarność o bezterminowym zawieszeniu akcji  strajkowej w naszej szkole. 

W związku z tym od poniedziałku 29 kwietnia zajęcia szkolne odbywać się będą zgodnie z planem lekcji.

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice.
Prosimy o zapoznanie się z apelem Burmistrza Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie:

Z ostatnich doniesień wynika, że strajk nauczycieli jest przesądzony. W poniedziałek strajk podejmą nauczyciele i pracownicy administracyjni szkół i przedszkoli publicznych.

Szanowni Państwo,
Po dzisiejszym spotkaniu, mającym miejsce w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie z udziałem dyrektorów szkół gminnych, informujemy strajk we wszystkich placówkach na terenie gminy jest kontynuowany.