Piątoklasiści dla uczniów naszej szkoły przygotowali przedstawienie zatytułowane „Książka uczy, bawi i wychowuje”.

 

 

Sesja koła teatralnego Felix. Zapraszamy do obejrzenia filmiku.

 

 

 

Poranne gry w klasie 0 b.

 

 

Wycieczka kl. 0 a i 0 b do kina na bajkę pt."Tedi i mapa skarbów".

 

 

15 marca odbył się w naszej szkole międzynarodowy konkurs pt. Kangur Matematyczny. Wszystkim uczestnikom, a było ich aż 33, życzymy powodzenia. Trzymajcie kciuki  za naszych szkolnych matematyków!

 

 

Recykling to odzyskanie zużytych materiałów i przygotowanie ich do ponownego użycia. W tym celu trzeba te rzeczy posegregować i wysłać do odpowiednich fabryk. A czy można odzyskać poezję z tekstów prozatorskich?! Moi uczniowie udowodnili, że tak…Sami bowiem stali się kreatywnymi fabrykami, by w przypływie weny coś nowego wyczarować.

 

Klasa V aż zaniemówiła, gdy odwiedził ich szkolny MISTRZ LICZBY PI -  Radek Pałys. Brawo.

II miejsce zajęła Oliwka Wysoczańska z klasy V.

 

Z radością informujemy, że Ewa Wyligała z klasy III oraz Radek Pałys z klasy VI zakwalifikowali się do finału Mistrzostw Sudoku Dolnego Śląska.

Życzymy powodzenia!

 

08 marca, oprócz pięknych życzeń i kolorowych kwiatów, odbył się Szkolny Konkurs wiedzy o kobietach – kobietach w polityce, kobietach, które otrzymały Nagrodę Nobla, kobietach znanych i mniej znanych.

Na początku marca klasy szóste omawiały z nowego kanonu lektur powieść Rafała Kosika „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”. Jedna powieść - wiele gatunków, jak mówią o niej i piszą inni, zainteresowała młodzież, chociaż na początku przeraziła ilością stron. Na lekcjach języka polskiego podeszliśmy jednak do lektury inaczej.

 

​Świeża woda - zdrowia doda. Klasa V zachęca do picia wody. Nasza pierwsza niebieska środa.

 

 

Drodzy Rodzice,

zapraszamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami dotyczącymi rekrutacji na rok szkolny 2018/2019, dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły: