Udział w Dolnośląskim  Festiwalu Nauki. Warsztaty projektowania na wydziale Architektury Krajobrazu.

 

 

​Niektórzy uczniowie klas VI i VII brali udział w warsztatach, na których dowiedzieli się bardzo dużo o naszej glebie, strukturze ziemi.

 

 

22 września uczniowie z klasy VI i VII wzięli udział w Maratonie Matematycznym w Instytucie Matematyki. Klasy VI rywalizowały z uczniami ze szkoły podstawowej. Do kolejnego etapu dostali się Radosław Pałys z klasy VI a oraz Hanna Radoń VI a. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych zmaganiach.
 
 

21 września 2017 r. w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. W ramach wizytacji kanonicznej w parafii Jaszkotle, J.E. Ks. Biskup Jacek Kiciński po uroczystej Mszy Św. w kościele pod wezw. św. Jadwigi w Sadkowie (z udziałem uczniów, nauczycieli i parafian) odwiedził naszą szkołę w towarzystwie księdza proboszcza Zbigniewa Zapaśnika oraz księdza Tobiasza Matkowskiego.

Wczoraj odbyło się głosowanie do Samorządu Uczniowskiego. Wyniki głosowania można zobaczyć poniżej. Gratulujemy wszystkim kandydatom.

 

 

W dniu dzisiejszym odbyła się debata przedwyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego oraz wybory. Kandydaci przygotowali się świetnie. Czekamy na wynik!

Kandydaci:

Izabela Fronia klasa V, Wiktoria Kijanka klasa V, Nadia Maciejewska klasa V, Radosław Pałys klasa VI a, Sylwia Brondel klasa VII a, Katarzyna Listwan klasa VII a, Mikołaj Popielewski klasa VII a, Wiktoria Kuszyńska klasa VII b.

Klasy II, VI b i VII a wraz z wychowawczyniami wzięły udział w wycieczce do Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie. Najpierw zwiedziliśmy ciekawe miejsce Muzeum Ziemi - Geologiczne, a później główny punkt naszej wyprawy- Jaskinię Niedźwiedzią.

 

Jak co roku nasza szkoła przeprowadziła Dzień Kropki. Nauczyciele przygotowali różne zadania związane z tym dniem. Każdy w szkole musiał założyć strój w kropki. Na lekcji matematyki w klasie VI a, kropka wystąpiła w roli głównej. W klasie III a kropka była również obecna.

 

Informujemy, że w dniu 14 września odbędzie się zebranie rodziców wszystkich klas. Spotkanie zaplanowanie jest na godzinę 17.00.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Lekcja bez podręcznika? To możliwe... Otóż klasa VI a na lekcji języka niemieckiego za pomocą nowoczesnych technologii, wykonała swój awatar. I to nie byle jaki, tylko taki, który mówi! Uczniowie przedstawiają się w języku niemieckim. 

 

Dzisiaj rozpoczął się nowy rok szkolny, życzymy uczniom i nauczycielom dużo sukcesów, cierpliwości i wytrwałości. Pozdrawiamy!

 

 

Kochani uczniowie i rodzice,

informujemy, że w dniu 04.09.2017 r. (poniedziałek) o godzinie 8.15 w naszym kościele w Sadkowie, odbędzie się msza święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.
Po mszy o godzinie 9 potykamy się w sali gimnastycznej, a następnie z wychowawcami w klasach.

Serdecznie zapraszamy!